Нацрада виносить на громадське обговорення проект Змін до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору

. Опубліковано в Новости за 2015г

24 грудня на засіданні регулятор ухвалив рішення щодо винесення на громадське обговорення проекту Змін до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору.

Комітет свободи слова підтримав у цілому проект щодо визначення передач європейського виробництва

. Опубліковано в Новости за 2015г

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики на черговому засіданні 23 грудня, розглянувши пропозицію до другого читання до проекту Закону України № 2766 «Про телебачення і радіомовлення» щодо визначення передач європейського виробництва, рекомендував прийняти його у другому читанні та в цілому.

Опубліковано Розміри штрафів, які можуть накладатися на ТРО та провайдерів

. Опубліковано в Новости за 2015г

Вчора, 22 грудня в «Офіційному віснику» № 99 опубліковано Розміри штрафів, які можуть накладатися на телерадіоорганізації та провайдерів програмної послуги за порушення законодавства про телебачення і радіомовлення. Таким чином, документ набув чинності.

НАЦРАДА:За порушення законодавства про рекламу на телеканали «ЕСПРЕСО» і «К1» накладено штрафи

. Опубліковано в Новости за 2015г

На звернення Національної ради щодо порушення компаніями «Новини-ТВ» (логотип «ЕСПРЕСО») і «Мульті Медіа Сервіс» (логотип «К1») законодавства про рекламу Інспекція з питань захисту прав споживачів у м. Києві ухвалила рішення про накладення на них штрафів.

Нацрада пропонує залишити в УПП суспільні, державні та місцеві телеканали

. Опубліковано в Новости за 2015г

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення пропонує залишити в складі універсальної програмної послуги (УПП) телеканали Національної суспільної телерадіокомпанії України, державні телеканали, а також ефірні телеканали місцевої категорії мовлення, канали мовлення громад.

Нацсовет: новый телеканал Kvartal TV и предупреждение «Триолану»

. Опубліковано в Новости за 2015г

В этот четверг у Нацсовета наконец-то были все дома – Ольга Герасимьюк вернулась из своего турне по Европе, и заседание регулятор провел в своем полном составе. Выносилось на рассмотрение порядка 60 вопросов, многие из них были скучные и однотипные, однако не обошлось и без интересной информации.

Держкомтелерадіо виніс на громадське обговорення нову редакцію закону про телебачення і радіомовлення

. Опубліковано в Новости за 2015г

Держкомтелерадіо оприлюднив для громадського обговорення проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Создана рабочая группа по внедрению связи 4G

. Опубліковано в Новости за 2015г

Национальная комиссия, осуществляющая государственное регулирование в сфере связи и информатизации, создала рабочую группу по вопросам внедрения системы подвижной (мобильной) связи четвертого поколения и утвердила ее состав.

Коли Україна вимкне аналогове телебачення і в чому дилема?

. Опубліковано в Новости за 2015г

Україна не перейде остаточно на цифрове телебачення, доки не вимкне аналоговий сигнал. Коли та за яких умов це можна зробити – таке галузеве питання дискутувалося і на цифрових слуханнях у Комітеті з питань свободи слова та інформаційної політики, і на ІХ міжнародному форумі «Цифрове мовлення в Україні». MediaSapiens узагальнив міркування учасників процесу та причини зволікання.

КАБЕЛЬНІ ОПЕРАТОРИ НЕ ЗМОЖУТЬ ТРАНСЛЮВАТИ ДЕРЖАВНЕ ІНОМОВЛЕННЯ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ – НАРДЕП

. Опубліковано в Новости за 2015г

Відповідно до ухваленого закону, державне іномовлення не може транслюватися всередині України, за винятком окупованих територій.

ІХ Форум «Цифрове мовлення в Україні»: чи є альтернатива «Зеонбуду»?

. Опубліковано в Новости за 2015г

Однією з найбільших помилок цифрової реформи в Україні є неврегульована ситуація з монопольним становищем оператора «Зеонбуд». У цьому переконані учасники ІХ Міжнародного форуму «Цифрове мовлення в Україні», що відбувся у Києві.

Прийнято закон про іномовлення

. Опубліковано в Новости за 2015г

8 грудня 2015 року, Верховною Радою України у другому читанні було прийнято урядовий законопроект “Про систему іномовлення України” (проект № 2334а). Законопроектом передбачене створення державного підприємства “Мультимедійна платформа іномовлення України” (МПІУ). МПІУ утворюється на базі державної телерадіокомпанії “Всесвітня служба “Українське телебачення і радіомовлення” і підпорядковується Міністерству інформаційної політики України.

ПЛАН ПЕРЕВІРОК НАЦРАДИ В І КВАРТАЛІ 2016 РОКУ

. Опубліковано в Новости за 2015г

Національна рада відповідно до статті 13 Закону України „Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення”, керуючись пунктом 2.2 Інструкції про порядок здійснення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги на засіданні 3 грудня затвердила План проведення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги України  на перший квартал 2016 року

Докладно із цим документом можна ознайомитися тут.

«Зеонбуд» оскаржить у суді накладений Антимонопольним комітетом штраф

. Опубліковано в Новости за 2015г

ТОВ «Зеонбуд» заявив про незгодну з рішенням Антимонопольного комітету України про накладення штрафу за зловживання монопольним (домінуючим) становищем.

АМКУ оштрафовал провайдера-монополиста цифрового ТВ "Зеонбуд" на 44 миллиона

. Опубліковано в Новости за 2015г

Антимонопольный комитет Украины (АМКУ) оштрафовал оператора цифровой эфирной телевизионной сети «Зеонбуд», ранее признанного монополистом на рынке, на 44 млн грн за злоупотребление монопольным положением, сообщил на своей странице в Facebook глава АМКУ Юрий Терентьев.

Наші друзі та партнери

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей