«Зеонбуд» оскаржить у суді накладений Антимонопольним комітетом штраф

. Опубліковано в Новости за 2015г

ТОВ «Зеонбуд» заявив про незгодну з рішенням Антимонопольного комітету України про накладення штрафу за зловживання монопольним (домінуючим) становищем.

«Ми вважаємо, що Антимонопольний комітет України формально підійшов до розгляду справи, не враховуючи фактичних обставин справи і наданих компанією доказів. Враховуючи вищесказане, ТОВ "Зеонбуд" має намір оскаржити рішення Антимонопольного комітету України в суді як це передбачено нормами чинного законодавства України», - повідомили в прес-службі компанії.

Нагадаємо, 3 грудня Антимонопольний комітет України наклав штраф у розмірі 44 млн грн. на провайдера чотирьох цифрових мультиплексів ТОВ «Зеонбуд» за зловживання монопольним становищем.

23 грудня 2014 року Антимонопольний комітет України визнав ТОВ «Зеонбуд» монополістом на ринку телекомунікаційних послуг із розповсюдження в цифровому форматі (стандарт DVB-T2, MPEG-4) телевізійних програм. Це рішення означає, що держава отримала право контролювати й регулювати діяльність «Зеонбуду», в тому числі тарифи, якість послуг, умови їх надання.

Наприкінці січня стало відомо, що АМКУ порушив справу проти «Зеонбуду» про зловживання монопольним становищем. У разі доведення такого зловживання провайдеру загрожував суттєвий штраф.

Сам «Зеонбуд» не погодився зі своїм монопольним статусом та оскаржив у суді рішення АМКУ. 18 березня Окружний адміністративний суд міста Києва прийняв рішення на користь «Зеонбуду» та визнав протиправним і скасував розпорядження АМКУ. АМКУ оскаржив це рішення в апеляції, і 18 червня Київський апеляційний адміністративний суд підтвердив розпорядження АМКУ щодо визнання «Зеонбуду» монополістом.

З 1 серпня провайдер-монополіст зменшив ціни на свої послуги удвічі, а з 1 жовтня запровадив нову систему знижок.

mediasapiens

Наші друзі та партнери

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей