Нацрада планує моніторинг всіх іноземних адаптованих каналів

. Опубліковано в Новини за 2021г

Після  затвердження Міністерства юстиції нового «Порядку формування переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються» регулятор планує провести моніторинг усіх адаптованих каналів. По це у коментарі «Детектор медіа» розказав член Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Максим Онопрієнко.
 
 

Апелляционный суд в Киеве отменил признание программ телеканала RTVI не отвечающим законодательству Украины

. Опубліковано в Новини за 2021г

Шестой апелляционный суд в Киеве удовлетворил жалобу российского телеканала RTVI и отменил решение Национального совета Украины по телевидению и радиовещания о признании программ телеканала такими, которые не отвечают требованиям Европейской конвенции о трансграничном телевидении и законодательству Украины.

Національна рада затвердила Порядок формування переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються

. Опубліковано в Новини за 2021г

Національна рада 18 листопада затвердила Порядок формування переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються (далі – Порядок). Цей регуляторний акт визначає механізм ретрансляції іноземних телеканалів на території України, який передбачений законодавчими нормами. Документ буде подано на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України, а після реєстрації оприлюднено на офіційному вебсайті Національної ради.  

Члени Нацради повинні будуть звітувати про зустрічі з олігархами. Відсутність звіту може стати причиною звільнення

. Опубліковано в Новини за 2021г

Такі зобовязання накладає новий закон.

Згідно закону про олігархів члени Національної ради з питань телебачення мають звітувати про  комунікацію з особами, які потраплять до цього  переліку. Про це у коментарі «Детектор медіа» розказав перший заступник голови Нацради Валентин Коваль.

Спори про авторські права: перші рішення Верховного Суду та законопроєкт, який може все змінити

. Опубліковано в Новини за 2021г

Восени 2022 року спливає термін акредитації організації колективного управління у сфері «кабельної ретрансляції» — громадської  спілки «Коаліція аудіовізуальних і музичних прав» (КАМП). Організація має збирати авторську винагороду з провайдерів, однак поки що вона уклала угоди не з усіма на ринку. Понад 100 справ щодо укладання договорів та виплати компенсації за порушення авторських прав розглядаються у судах. А 2021 року вже з’явились перші рішення Верховного Суду, які мають бути прецедентом для розв’язання подібних спорів. Результати судової практики провайдери, КАМП та юристи обговорили під час індустріальної конференції #TIM 2021: Telecom IT Media.

Верховна Рада у першому читанні ухвалила законопроєкт про Нацкомісію з якості інтернету та звʼязку, який напередодні розкритикували в BRDO

. Опубліковано в Новини за 2021г

21 жовтня у першому читанні Верховна Рада ухвалила законопроєкт №6055, який реформує Національну комісію для регулювання сфери електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового звʼязку. «За» проголосували 230 депутатів

Внесено зміни до плану проведення виїзних перевірок ліцензіатів на ІІІ квартал 2021 року та затверджено план на ІV квартал

. Опубліковано в Новини за 2021г

Національна рада на засіданні 2 вересня ухвалила низку рішень щодо Планів проведення виїзних перевірок телерадіоорганізаційУкраїни.

Медіагрупи оголосили умови продажів своїх каналів на 2022 рік

. Опубліковано в Новини за 2021г

При формуванні ціни вони планують враховувати індивідуальний підхід до кожного партнера.

Чотири медіагрупи — StarLightMedia, «1+1 медіа», «Медіа Група Україна» та «Інтер медіа груп» — обіцяють змінити умови продажу своїх каналів для партнерів на наступний рік. Про це менеджери заявили під час конференції Telecom Ukraine в Одесі.

Кабмин утвердил план мероприятий по развитию скоростного интернета

. Опубліковано в Новини за 2021г

Кабинет министров Украины утвердил план мер по развитию широкополосного доступа к сети интернет на 2021−2022 годы. Об этом говорится в сообщении Министерства цифровой трансформации.

НКРЗІ ЗМІНЮЄ ПОШТОВУ АДРЕСУ

. Опубліковано в Новини за 2021г

Увага!  НКРЗІ  повідомляє про зміну з 25 серпня 2021 року своєї поштової адреси.

Відтепер потрібно надсилати кореспонденцію на адресу:

03110, м. Київ, вул. Солом’янська, 3, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Будь-які інші реквізити Комісії не змінилися.

Більше інформації щодо способів взаємодії  із підрозділами НКРЗІ можна знайти у  рубриці КОНТАКТИ офіційного вебсайту НКРЗІ.

«Ланет» проти медіагруп

. Опубліковано в Новини за 2021г

02 серпня Господарський суд міста Києва почав розглядати позов провайдера «Мережа Ланет» до чотирьох медіагруп про дострокове розірвання договорів.

Під час засідання представник «Ланету» просив суд перенести розгляд справи у зв’язку з намірами подати заяву про заміну предмету позову. Тепер провайдер, за словами адвоката, не лише проситиме суд визнати незаконним розрив договорів, а й вимагатиме відшкодування збитків. Кількість збитків та відключень «Ланет» зараз рахує. Наразі є інформація за червень, також компанія систематизує дані за липень, і робить прогноз щодо очікуваних збитків за рік. Провайдер вимагатиме компенсацію збитків у сумі до 50 мільйонів гривень.

Розгляд справи судом перенесено на 10 серпня.

"Укртелемережа" запрошує на сьому щорічну Міжнародну конференцію «Telecom Ukraine 2021»

. Опубліковано в Новини за 2021г

Радо повідомляємо, що Укртелемережа виступає Партнером сьомої щорічної Міжнародної конференції «Telecom Ukraine 2021», що відбудеться з 3 по 6 вересня 2021 року в м. Одеса традиційно на базі готелю «Gagarinn».

рисунок

Набув чинності закон про незалежність Національної ради

. Опубліковано в Новини за 2021г

21 липня, у день, наступний після опублікування, набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення незалежності Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення». Його було ухвалено Парламентом 17 червня. Цей Закон серед іншого дає можливість регуляторному органові повернутися до проведення конкурсів на мовлення.

НКРЗІ НАГАДУЄ про новий звітний період

. Опубліковано в Новини за 2021г

Нагадуємо, що 01 липня 2021 року розпочато новий звітний період за ІІ квартал 2021 року за формою звітності № 1-Т «Сфера телекомунікацій» (квартальна, піврічна, річна), яка надається виключно через Систему електронної звітності*.

нацрада внесла зміни до Плану проведення виїзних перевірок ліцензіатів на І і ІІ квартали 2021 року та затвердив План на ІІІ квартал

. Опубліковано в Новини за 2021г

Члени Національної ради на засіданні 10 червня ухвалили низку рішень щодо планів проведення виїзних перевірок телерадіоорганізацій України. Так, було внесено зміни до Плану проведення перевірок мовників на І і ІІ квартали цього року, затверджених рішенням Національної ради від 10 грудня 2020 року № 1594 та від 11.03.2021 № 258. Водночас такий нормативний документ затверджено і на ІІІ квартал.

Нацрада з телерадіомовлення заборонила ретрансляцію в Україні телеканалу "Беларусь 24"

. Опубліковано в Новини за 2021г

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення вилучила телеканал "Беларусь 24" з переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України.

Новий законопроєкт щодо Закону України «Про телебачення і радіомовлення»

. Опубліковано в Новини за 2021г

21 травня 49 народних депутатів України зареєстрували законопроєкт про внесення змін до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» (про тимчасове включення програм загальнонаціонального багатоканального / цифрового мовлення з використанням радіочастотного ресурсу до складу універсальної програмної послуги (УПП) для забезпечення інформаційної безпеки населення в районі відсічі збройної агресії Російської Федерації), реєстр. №5546 від 21.05.2021 http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=72018.

Законопроєктом передбачається:

...для забезпечення інформаційної безпеки населення в районі відсічі збройної агресії Російської Федерації проєктом пропонується тимчасово, до моменту скасування Верховною Радою України визнання певної держави державою-агресором (державою-окупантом), доповнити склад УПП у селах, селищах, містах, районах та областях, де утворені військово-цивільні адміністрації  програмами телерадіоорганізацій, які здійснюють загальнонаціональне багатоканальне (цифрове) мовлення з використанням радіочастотного ресурсу, за умови виплати відповідної компенсації  правовласникам з Державного бюджету України.

Вітаємо зі світлим святом Великодня!

. Опубліковано в Новини за 2021г

Вітаємо зі світлим святом Великодня!

Дорогі колеги!

 Вітаємо Вас зі світлим святом Великодня!

Бажаємо, щоб ці великодні дні зігріли Ваші серця радістю й теплом спілкування з рідними та близькими,
принесли в Ваші домівки взаєморозуміння та згоду!
Бажаємо гармонії, великої любові, сімейного затишку та миру!

 

З найкращими побажаннями,
Колектив Асоціації «Укртелемережа»

Наші друзі та партнери

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей