Держкомтелерадіо виніс на громадське обговорення нову редакцію закону про телебачення і радіомовлення

. Опубліковано в Новости за 2015г

Держкомтелерадіо оприлюднив для громадського обговорення проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Законопроект розроблено відповідно до Плану заходів з імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Підготовка законопроекту здійснювалася за підтримки спільного проекту Ради Європи та Уряду Канади «Впровадження європейських стандартів в українському медійному середовищі», учасником табенефіціаром якого був Держкомтелерадіо. Метою законопроекту є реалізація права на свободу вираження поглядів і на отримання різнобічної, достовірної та оперативної аудіовізуальної інформації, на забезпечення плюралізму та вільного поширення такої інформації, на захист прав споживачів аудіовізуальних послуг.

Законопроектом пропонується викласти у новій редакції Закон України «Про телебачення і радіомовлення», назвавши його Закон України «Про аудіовізуальні послуги», а також внести зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Бюджетного кодексу України, законів України «Про основи соціальної захищеності інвалідів», «Про ліцензування  видів господарської діяльності», «Про захист економічної конкуренції», «Про рекламу», «Про телекомунікації» тощо.

Проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» розміщено на веб-сайті Держкомтелерадіо у підрубриці «Проекти законів» рубрики «Законопроектна діяльність» http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=125541&cat_id=80453

Пропозиції та зауваження до законопроекту слід надсилати за адресою Держкомтелерадіо: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2; e-mailtarasenko@comin.gov.ua.

Наші друзі та партнери

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей