«AzTV» – у переліку іноземних програм

.

Регулятор вніс зміни до Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються. Його доповнено державним азербайджанським телеканалом «AzTV», який є  інформаційно-розважального спрямування і виходить цілодобово азербайджанською мовою. Також на прохання правовласника було змінено логотип іспанської програми «FlixSnip» – тепер його виконано замість світло-голубого в помаранчевому кольорі.

Нацрада доповнила перелік іноземних мовників, дозволених для трансляції: Fashion TV i Hollywood HD

.

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення доповнила «Перелік програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються», ще двома мовниками: Fashion TV i Hollywood HD. Таке рішення регулятор прийняв на засіданні 2 лютого.

 • Fashion TV – міжнародний канал про моду та стиль життя;
 • Hollywood HD – кіноканал, в ефірі якого виходять художні та анімаційні фільми голівудської студії MGM.

Тепер у переліку 113 каналів. 

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення внесла до Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються, телеканали BBC World News і NOW Series.

.

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення внесла до Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються, телеканали BBC World News і NOW Series.

Таке рішення регулятор прийняв на засіданні 19 січня.

Paramount виключили з переліку іноземних каналів, які можуть транслювати провайдери, а чотири нові включили: T.TV.I, T.TV.I HD, OstWest24 і Gagsnetwork

.

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення виключила з Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються, телеканал Paramount. Таке рішення регулятор прийняв на засіданні 12 січня.

Канал виключений з переліку на прохання представника правовласника. У заяві поданій до регулятора компанія правовласник вказала, що канал йде з українського ринку.

Також  Нацрада внесла до Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються, ще чотири нові канали: T.TV.I, T.TV.I HD, OstWest24 і Gagsnetwork

Нагадаємо, 17 листопада Нацрада завершила оновлення переліку іноземних телеканалів, які можна ретранслювати в Україні. До нього увійшло 114 мовників. 15 грудня до переліку додали ще пять каналів: Travelxp 4K, Kino 1 HD, 4ever drama, 4ever theater, Eternal Word Television Network.

22 грудня Нацрада внесла до Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються, канал Etno TV. Перший заступник голови Нацради Валентин Коваль зазначив: «У нас продовжуються заявки до включення до переліку, ми будемо ще певний час їх поповнювати».

 

https://detector.media

 

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення внесла до Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються, канал Etno TV.

.

Таке рішення регулятор ухвалив на засіданні 22 грудня

15.12.2022 перелік доповнили:Travelxp 4K, Kino 1 HD, 4ever drama, 4ever theater, Eternal Word Television Network.

.

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення внесла до Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються п’ять каналів. Таке рішення регулятор прийняв на засіданні 15 грудня.

Перелік доповнили:Travelxp 4K, Kino 1 HD, 4ever drama, 4ever theater, Eternal Word Television Network.

Перший заступник голови Нацради Валентин Коваль зазначив: «У нас продовжуються заявки до включення до переліку ми будемо ще певний час їх поповнювати».

Нагадаємо, 17 листопада Нацрада завершила оновлення переліку іноземних телеканалів, які можна ретранслювати в Україні. До нього увійшло 114 мовників.

https://detector.media

Ще 10 іноземних каналів додано до Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються

.

За результатами аналізу поданих документів і моніторингу іноземних телеканалів Національна рада 3 листопада доповнила Перелік програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються. До нього додано ще 10 іноземних каналів, які можуть транслюватися провайдерами на території України.

До Переліку увійшли:

 • Deutsche Welle (англійська версія) і Deutsche Welle (німецька версія). Правовласником є Федеративна Республіка Німеччина.
 • «France 24». Правовласником є France Medias Monde, Французька Республіка.
 • SEA TV – розважально-пізнавальний канал. Ліцензія телеканалу видана в Королівстві Іспанії.
 • CBS Reality – загально-розважальний телеканал, який отримав ліцензію Королівства Іспанії.
 • JIM JAM – канал для дітей. Ліцензія також видана в Королівстві Іспанії.
 • FOX і FOX LIFE – телеканали фільмопоказу. Обидва мають іспанські ліцензії.

https://www.nrada.gov.ua

 

 • TRACE SPORTS STARS – розважальний канал, який отримав ліцензію британського медіарегулятора Ofcom.
 • blue HUSTLER – канал для дорослих. Мовник отримав ліцензію медіарегулятора Королівства Нідерландів.

НАЦІОНАЛЬНА РАДА ДОПОВНИЛА ПЕРЕЛІК ІНОЗЕМНИХ ПРОГРАМ ЩЕ 18-МА ТЕЛЕМОВНИКАМИ

.

29 вересня національний медіарегулятор вніс зміни в Перелік програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються, і доповнив його ще 18-ма телеканалами. Відтепер Перелік нараховує 67 програм.

НАЦРАДА ОНОВИЛА ПЕРЕЛІК ІНОЗЕМНИХ КАНАЛІВ. ЇХ СТАЛО МАЙЖЕ У ЧОТИРИ РАЗИ МЕНШЕ

.

 

Нацрада дозволила каналу «Вінтаж» перейменуватись у UNC

.

Тепер канал мовитиме з лого UNC (Ukrainian News Channel).

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення переоформила ліцензію ТОВ «ТРК «Вінтаж ТВ» через зміну логотипу. Таке рішення регулятор прийняв на своєму засіданні 16 вересня.

Тепер канал мовитиме з лого UNC (Ukrainian News Channel). І орієнтуватиметься на економічні новини. Однак ліцензія каналу передбачає і наявність розважальних програм. Нагадаємо, нове керівництво запевняло, що сам формат каналу змінюватись не буде, у сітці поки що залишаються розважальні програми та фільмопоказ.

Голова Нацради Ольга Герасим’юк зазначила, що досі має питання до формату каналу. Однак зміну логотипу назвала «технічною». І члени регулятора її підтримали.

Нагадаємо, харківський бізнесмен Андрій Карпій продав свій супутниковий канал «Вінтаж ТВ». Нові власники та керівники планують запуск економічного каналу Ukrainian News Channel. У реєстрі бенефіціаром є Анна Геннадіївна Коляда, яка у 2017 році очолювала канал Business.

Втім очільник UNC Максим Вакуленко в розмові з «Детектором медіа» сказав, що  інвестором каналу може стати «український заможний фінансовий фонд» і, можливо, з часом до фінансування долучаться західні партнери цього фонду. Назвати його він планує після оформлення всіх угод і внесення змін до реєстру.

«Я можу лише сказати, що інвестори походять не з медіаринку, а з ринку фінансів», — сказав він.

 

https://detector.media

НАЦРАДА ЗАБОРОНИЛА РЕТРАНСЛЯЦІЮ В УКРАЇНІ ТЕЛЕКАНАЛУ "БЕЛАРУСЬ 24"

.

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення вилучила телеканал "Беларусь 24" з переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України.

"Підставою для вилучення телеканалу з переліку дозволених для ретрансляції програм стало розміщення в його ефірі аудіовізуальних творів, заборонених для демонстрування на території України, та фільмів за участю акторів, внесених Міністерством культури та інформаційної політики до переліку осіб, які загрожують національній безпеці нашої держави", - повідомляє прес-служба Нацради.

Читати більше - http://www.uts.dn.ua

«НАШЕ ЛЮБИМОЕ КИНО» ДОЗВОЛЕНО ДО РЕТРАНСЛЯЦІЇ

.

28 березня 2019 р. на засіданні Національної ради скасовано тимчасову заборону ретрансляції телепрограми «Наше любимое кино», яка була встановлена рішенням регулятора від 07.02.2019 р.

 Таким чином, Ви маєте можливість поновити ретрансляцію рейтингового фільмового каналу НАШЕ ЛЮБИМОЕ КИНО в кабельних мережах.      

З питань укладання договору на ретрансляцію та отримання додаткової інформації просимо звертатися до провідного менеджера УТС Ганни Рудової : (066) 387 97 33, e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Наше Любимое Кино - цілодобовий фільмовий телеканал. Кілька тисяч фільмів, починаючи з кінопрем'єр двадцятих років і до останніх російських новинок. Сатиричні комедії, пригодницькі та музичні фільми, кіноповісті, кримінальні історії, екранізації, детективи – класика радянського і російського кіно. Мовлення здійснюється на російській мові.

ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ ДОСТУПУ:

Супутник: Hot Bird ,130Е,

Швидкість передачі: 27,5 MS/s;

Поляризація: горизонтальна

Частота прийому: 12.322 MHz;

Корекція помилок (FEC): ¾, кодування «Viaccess»

Вартість прав- договірна.

Канал RTVD меняет название!

.

ostwest logoOstWest (предыдущее название RTVD– русскоязычный круг­лосуточный информаци­онно-развлекательный телеканал с вещанием из Берлина. Важнейшие европей­ские и международные события, актуальные интервью, развлекат­ельные и образовател­ьные программы. Также: до­кументальные фильмы, сериалы, программы для детей и телеспек­такли.

ostwest 1 ostwest 2

Вещание – 24 час по всей Украине
Аналог/цифра/IPTV/ОТТ
Прием сигнала через спутник или по IP-потоку
Цена – договорная

Параметры:
Спутник:  Eutelsat 9B
Орбитальная позиция: 9 ° в. д
Частота: 11977 МГц
Поляризация: Горизонтальная
Скорость потока: 27 500 Мс/сек
Коррекция ошибки: 2/3
Кодирование: Conax

По вопросу заключения договоров и  получения дополнительной информации о телеканале обращайтесь в «УТС Дистрибьюшн»:
Контактное лицо: Татьяна Жаворонкова
тел.050-454-76-26
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Уникальный телеканал «Travel and Adventure» разрешен в Украине

.

трTravel and Adventure - это один из лучших развлекательных  и познавательных каналов о путешествиях по всему земному шару. С ним Вы можете отправиться в незабываемое путешествие в любую точку планеты. На канале Вас отправят в роскошный отпуск на острова или в полное опасных приключений путешествие по малоизвестным местам, полюбоваться нетронутой и полной очарований природой.

Travel and Adventure – это телеканал о необычных приключениях и путешествия, который каждый день рассказывает зрителям о разных местах нашей удивительной планеты, делится полезными советами от опытных путешественников и подсказывает идеи для новых маршрутов, которые невозможно найти ни в одном путеводителе.

Travel and Adventure – канал для людей внутренне свободных и жаждущих новых впечатлений не только во время отпуска. Вы смотрите наш канал до поездки, чтобы сделать её незабываемой. Вы смотрите его после поездки, чтобы вспомнить, как это было здорово, и начинать готовиться к следующей.

Travel and Adventure предлагает своему зрителю только лучшие программы о путешествиях от ведущих зарубежных производителей. Более 500 премьерных часов в год самых новых и рейтинговых программ производства последних трех лет.

 

Канал вещает 24 часа в сутки, 7 дней в неделю

Нет рекламы

В списке адаптированных телеканалов в Украине с 11 мая 2018г.

 

Технические параметры на платформе ABS-2:

ФСС 06

Частота 11,04500 ГГц

Поляризация Линейная горизонтальная

модуляции QPSK

Скорость передачи 44,922

FEC 5/6

Формат вещания: Аналоговый, Цифровой, IPTV

Условия работы договорные

По вопросу заключения договора на ретрансляцию телеканала и получения дополнительной информации обращайтесь:
 Людмила Белая - 066 399 70 59,   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

11 мая на канале Epic Drama состоится премьера сериала «Тюдоры»

.

news0805«Тюдо́ры» — исторический телесериал Майкла Хёрста, действие которого разворачивается в Англии в шестнадцатом веке, во время правления тщеславного короля Генриха VIII из династии Тюдоров.

Сериал неоднократно получал номинации на премию «Эмми» и был назван лучшим в таких категориях, как «Лучший дизайн костюмов», «Лучшая оригинальная музыка к титрам» и «Лучшая операторская работа». Всего же в активе телесериала 37 наград и 56 номинаций.

Он так же, был назван как одно из самых дорогостоящих шоу телеканала Showtime. Телесериал получил положительные отзывы на Metacritic рейтинг первого сезона составляет 64 %, второго — 68 %, третьего — 75 % и четвёртого — 63 %.

По вопросу заключения договора на ретрансляцию телеканала и получения дополнительной информации обращайтесь в «Укртелесеть Дистрибьюшн»

Контактное лицо: Татьяна Жаворонкова 050-454-76-26,  tatyana@uts.dn.ua 

Телеканал "Epic Drama" разрешен в Украине 1 марта 2018г.

.

Новый телеканал Epic Drama медиакомпании Viasat World уже в 11 странах Центральной и Восточной Европы

Epic Drama – британский спутниковый канал группы Viasat World Limited (Великобритания). Контент телеканала исключительно фильмы европейского и американского производства.

епикк

С 1 марта 2018г. в Перечне «адаптированных» телеканалов Украины.

Библиотека «Epic Drama» включает 600 часов контента высокобюджетных драматических сериалов в различных исторических жанрах, более 60 % которых снято после 2014 года.

«Epic Drama» – это также фильмы о великих событиях, великих людях и великих поступках. Знаменитые эпохальные истории о страсти, предательстве, любви и потерях прошлого, пересказанные доступным языком современными режиссерами.

  

Формат вещания: аналог/цифра/IPTV

Вещание - 24 часа в сутки по всей Украине на русском и английском языках

Технические параметры для приема сигнала:

Спутник

Eutelsat 16A

Положение

16* Восток

Частота

10928.250 МГц

Поляризация

Горизонтальная

Скорость

30 0000 мс

FEC

FEC 3/5

Кодировка

Conax Contego

Модуль

SmarDTV CAM CI NP P/N: 910470

 

 

По вопросу заключения договора на ретрансляцию телеканала и получения дополнительной информации

обращайтесь в «УТС ДИСТРИБЬЮШН»

 

Контактное лицо: Татьяна Жаворонкова 050-454-76-26,  

Возьмите в тест детский телеканал "В ГОСТЯХ У СКАЗКИ"

.

УТС ДИСТРИБЬЮШН предлагает

детский телеканал

"В ГОСТЯХ У СКАЗКИ"

сказки

«В гостях у сказки» — это новый телеканал для детей в возрасте от четырех до двенадцати лет, который познакомит зрителей с миром сказок и в красивой форме расскажет ребенку о борьбе добра со злом, о морали и вечных ценностях, а также увлечет его приключениями и волшебством.

«В гостях у сказки»:

 • волшебные сказки
 • сказки народов мира (Андерсена, Перро, братьев Гримм и др.)
 • анималистические сказки
 • сказочные фэнтези
 • сказки на песке

 

 • вещание 24 часа в сутки
 • большое разнообразие фильмов и мультипликации
 • каждый день на канале 3-х часовой премьерный блок
 • передачи положительно влияют на психику ребенка, повышают его интеллект и развивает его эстетический вкус.

   

                                  

Технические параметры канала:

IP-поток

или

Кодировка: Viaccess

на Экспресс АМУ1 (36гр.):

транспондер 33, стандарт – DVB-S, модуляция – QPSK, частота – 12341Mhz, поляризация – круговая левая, FEC – 3/4, символьная скорость – 27,5 Мсимв/с

 

на Экспресс АТ1 (56гр.):

транспондер 28, стандарт – DVB-S2, модуляция – 8PSK, частота – 12245.375Mhz, поляризация – круговая правая, FEC – 5/6, символьная скорость – 27,5 Мсимв/с

 

стоимость прав (аналог, цифра, IPTV, OTT):

минимальный платеж от 40$ по курсу 20,00 грн. за 1 доллар США

стоимость кода доступа + модуль – 3600,00 грн., в т.ч. НДС

возможен тест

 

*документы  на  включение канала в список адаптированных  каналов находятся  на рассмотрении в Национальном совете по вопросам телевидения.  

По вопросу заключения договора на ретрансляцию телеканала «В гостях у сказки» и получения дополнительной информации о телеканале

пишите на   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. или в скайп anna.r1976

или звоните на 066-008-71-78

 Контактное лицо: ведущий менеджер Анна Рудова

Новый в Украине европейский канал "RTVD"

.

RTVD – русскоязычный круг­лосуточный информаци­онно-развлекательный телеканал. Вещание ведется из Берлина. Важнейшие европей­ские и международные события, актуальные интервью, развлекат­ельные и образовател­ьные программы. Также на нашем канале до­кументальные фильмы, сериалы, программы для детей и телеспек­такли.

сайт - https://rtvd.de

 

Вещание – 24 часа по всей Украине

Аналог/цифра/IPTV/ОТТ

Цена – договорная

ртвд1Параметры:

Спутник:  Eutelsat 9B

Орбитальная позиция: 9 ° в. д

Частота: 11977 МГц

Поляризация: Горизонтальная

Скорость потока: 27 500 Мс/сек

Коррекция ошибки: 2/3

Кодирование: Conax

ртвд2

По вопросу заключения договоров и  получения дополнительной информации обращайтесь в «УТС Дистрибьюшн»:

Контактное лицо: Татьяна Жаворонкова

тел.050-454-76-26

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Услуга доступа за 1 грн. (!) и бесплатный тест на канал «ЗООПАРК»

.

АКЦИЯ! АКЦИЯ! АКЦИЯ!

 

Получи  бесплатный тест на канал  «ЗООПАРК»

 

ПРИ ПОДКЛЮЧЕНИИ ДО КОНЦА ГОДА –

УСЛУГА ДОСТУПА К ТЕЛЕПРОГРАММЕ 

всего за 1 грн!!!

 

«Zоопарк» — современный, впечатляющий, фантастический,эксцентричный, познавательно-развлекательный телеканал о живой природе

 

«Zоопарк» — это передачи на любой вкус!

◄ Мировые юмористические шоу и документальные фильмы с участием животных;

◄ Актуальные репортажи из государственных и частных зоопарков;
◄ Забавные любительские съёмки, ответы на волнующие вопросы;

◄ Советы профессиональных дрессировщиков и зоопсихологов и многое другое!

Основная концепция телеканала — расширить границы привычного восприятия окружающего мира. С каналом Вы отвлекетесь от повседневности и узнаете много интересных фактов из удивительного мира живой природы.

Смех, удивление, восторг и положительные эмоции гарантированы!

 

По вопросу заключения договора на ретрансляцию телеканала «Зоопарк» и получения дополнительной информации обращайтесь в ООО «УТС ДИСТРИБЬЮШН»  по  тел. (066) 387 97 33, или пишите на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактное лицо: ведущий менеджер Анна Рудова

"NIKI kids» и «NIKI junior» начнут полноценное вещание 15 ноября

.

 

15 ноября планируется  полноценный запуск анимационных телеканалов Рудольфа Курноса NIKI kids и NIKI junior, начавших спутниковое вещание 15 октября.

никикидс

Что отличительно – контент каналов будет транслироваться исключительно в украинском дубляже.

«Целевая аудитория первого NIKI junior – дети до 5 лет, NIKI kids – «5+», - рассказал мне Рудольф Кирнос. – По контенту они в основном не будут пересекаться. Наше преимущество – потрясающе яркая реальная full HD картинка и два языка вещания: украинский и английский. Со временем наши зрители смогут переключать звуковую дорожку (в кабельных сетях, где есть такая возможность). Весь контент тщательно адаптируется, мы используем многоголосный профессиональный украинский дубляж, адаптируются даже титры. Каналы уже в эфире. С 15 ноября планируем их полноценный запуск – обновим сетку, дополним контент».

На два телеканала закуплено 400 часов анимации со всего мира: в частности, среди закупленного контента есть австралийский мультсериал «Новые приключения Фигаро Фо» производства ABC. 

Также за каналами закреплен эксклюзив на контент французской компании Studio Hari: в частности, на мультсериал «Гриззи и леменги», который ранее транслировал Cartoon Network.

Любой другой вещатель теперь не может транслировать его на нашей территории.

Спутниковые лицензии телеканалы NIKI kids и NIKI junior получили в августе этого года.

По вопросу получения дополнительной информации о телеканалах, пожалуйста, обращайтесь в  «УКРТЕЛЕСЕТЬ ДИСТРИБЬЮШН»,

контактное лицо: Анна Рудова

тел.:+38066 387 97 33, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наші друзі та партнери

 • timlogo
 • ASTRO Strobel
 • Mediasat
 • ДЕПС Украина
 • WISI
 • Технологии сетей