Нацрада зареєструвала британський канал, чотири онлайн- та 12 друкованих медіа

. Опубліковано в Новини за 2023р

Також регулятор зареєстрував канал телеторгівлі.

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення зареєструвала ще чотири онлайн-медіа. Такі рішення регулятор ухвалив на засіданні 28 грудня.

Це такі ресурси:

  • Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, м. Умань Черкаської обл., зареєстроване електронне наукове періодичне видання (журнал) «Sustainable Socio-Economic Development Journal»;
  • ФОП Пасічник В. В., м. Київ, — сайт «Українки»;
  • ГО «Східний варіант», м. Київ, — сайт «Східний варіант»;
  • Чернівецький регіональний центр підвищення кваліфікації, м. Чернівці, — інформаційний сайт «Буковинський вісник державної служби та місцевого самоврядування».

Також регулятор зареєстрував британський телеканал TLC як іноземне лінійне медіа.

Його правовласником є «Дискавері Корпорет Сервісес Лімітед» (Discovery Corporate Services Limited). Країна походження і  країна, з території якої здійснюється трансляція медіа, — Велика Британія. TLC — канал про стиль життя/відпочинок/здоров’я/подорожі. Транслюється вісьмома мовами для користувачів Греції, Ізраїлю, Латвії, Литви, Португалії, Сербії, Угорщини, України.

Суб’єктом у сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра (лінійне медіа), зареєструвався канал «Тюсо» (юридична особа ПП «Тюсо»), який брав участь у конкурсі на державний мультиплекс МХ-7, однак не став переможцем. Канал телеторгівлі мовитиме через супутник.

 

Як повідомляє сайт регулятора, ще 12 суб’єктів зареєструвалися як друковані медіа. Загалом було зареєстровано 37 видань. Із них — 19 журналів, 12 газет і 6 збірників.

Найбільше видань — одразу 12 — зареєстрував Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини: 7 журналів, 4 збірники і 1 газету. Вони виходять друком українською, англійською, російською, білоруською і польською мовами.

9 видань зареєстрував Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди: 7 журналів, 1 газету і 1 збірник, які публікуються українською та англійською мовами.

Але Нацрада відмовила Державному спеціалізованому підприємству «Чорнобильська АЕС» в реєстрації як суб’єкта у сфері друкованих медіа, оскільки його засновником (учасником) є орган державної влади, і відповідно до видів діяльності підприємство не належить до наукових установ, закладів освіти та закладів культури.

Нагадаємо, на минулому засіданні Нацрада зареєструвала «Голос Криму», «Жінки в медіа», канал Sport 3 «Поверхності» та 97 друкованих медіа.

 

https://detector.media

Наші друзі та партнери

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей