НАЦРАДА:За порушення законодавства про рекламу на телеканали «ЕСПРЕСО» і «К1» накладено штрафи

. Опубліковано в Новости за 2015г

На звернення Національної ради щодо порушення компаніями «Новини-ТВ» (логотип «ЕСПРЕСО») і «Мульті Медіа Сервіс» (логотип «К1») законодавства про рекламу Інспекція з питань захисту прав споживачів у м. Києві ухвалила рішення про накладення на них штрафів.

 Стосовно телеканалу «ЕСПРЕСО» регулятор звернувся до Державної інспекції з питань захисту прав споживачів у зв’язку з тим, що за результатами планової перевірки ТОВ «Новини-ТВ», проведеної 21 серпня 2015 року, зафіксовано порушення компанією вимог частини другої статті 9 Закону України «Про рекламу». Протягом дня в передачі «Погода» 14 разів транслювалася неідентифікована реклама мобільного додатка «WOG».

  Щодо телеканалу «К1» йшлося про порушення телерадіоорганізацією частини другої статті 9, частин першої і другої статті 13, частини дев’ятої статті 21 Закону України «Про рекламу», зафіксовані під час планової  перевірки 28 травня 2015 року. Того дня передача «Орел і Решка. Незвідана Європа» містив матеріал, який привертав увагу до торговельної марки «Ренні», однак був розміщений без використання рубрик «реклама» чи «на правах реклами», що є порушення частини третьої статті 9 закону про рекламу.

  Розглянувши надані матеріали і записи ефірів телеканалів, Інспекція з питань захисту прав споживачів у м. Києві вирішила застосувати до них штрафні санкції. Так, ТОВ «Новини-ТВ» має сплатити 875 грн., а ТРО «Мульті Медіа Сервіс» - 16949 грн.

 

nrada.gov.ua

Наші друзі та партнери

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей