Директор «Малятко TV» просить Нацраду скасувати штраф

. Опубліковано в Новини за 2024р

Директор телеканалу «Малятко TV» Володимир Кметик просить Національну раду з питань телебачення та радіомовлення скасувати рішення про застосування штрафу в розмірі 106 500 гривень. Про це він розказав у коментарі «Детектору медіа».

НКЕК наголошує на необхідності дотримання законних норм діяльності у сфері електронних комунікацій

. Опубліковано в Новини за 2024р

З метою поліпшення бізнес-клімату та стимулювання економічного розвитку державою постійно вживаються заходи щодо дерегуляції господарської діяльності.

Зокрема, щоб розпочати діяльність у сфері електронних комунікацій, достатньо пройти загальну авторизацію (шляхом подачі повідомлення протягом місяця до Реєстру суб’єктів господарювання), крім випадків користування радіочастотним спектром та ресурсами нумерації.

Діяльність у сфері електронних комунікацій без подання повідомлення про початок здійснення такої діяльності забороняється.

Нацрада зареєструвала 29 онлайн-медіа, 324 друкованих видання, чотири телеканали та чотирьох провайдерів

. Опубліковано в Новини за 2024р

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення зареєструвала 29 онлайн-медіа, п’ять телеканалів, чотирьох провайдерів та 324 друкованих видання. Такі рішення регулятор ухвалив на засіданні 11 квітня.

Зміни, які чекають суб’єктів у сфері медіа у другий рік дії Закону «Про медіа»

. Опубліковано в Новини за 2024р

Законодавець передбачив, що впровадження норм Закону України «Про медіа» відбувається не одномоментно, а в кілька етапів. Хоча сам Закон діє із 31 березня 2023 року, окремі його положення мають інші визначені дати, коли вони набувають чинності. Це зроблено для того, щоб зробити процес змін у межах медіареформи для суб’єктів у сфері медіа більш плавним і дати час їм адаптуватися. Розповідаємо про зміни, що відбудуться у другий рік дії Закону.

Дохід інтернет-провайдерів в Україні минулого року зріс на 25% – НКЕК

. Опубліковано в Новини за 2024р

У 2023 році українська телекомунікаційна галузь продемонструвала позитивну динаміку розвитку. Про це свідчать дані щорічного звіту Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку (НКЕК).

Нацрада зареєструвала провайдера Viasat, 20 видань «Бурда-Україна» та відмовила в реєстрації «Голосу України»

. Опубліковано в Новини за 2024р

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення зареєструвала 9 онлайн-медіа, 171 друковане медіа,  чотири провайдери та два лінійних канали. Такі рішення регулятор ухвалив на засіданні 28 березня.

Нацрада оголосила конкурс на чотири місця у мультиплексах «Зеонбуду»

. Опубліковано в Новини за 2024р

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення оголосила конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням радіочастотного спектра на вільних загальнонаціональних каналах (програмах) мовлення ефірних багатоканальних електронних комунікаційних мережах МХ-1, МХ-3, МХ-5 стандарту DVB-T2 (MPEG-4) компанії «Зеонбуд». Таке рішення регулятор ухвалив на засіданні 21 березня.

Нові реєстрації Нацради: 129 друкованих, сім онлайн-медіа та два провайдери

. Опубліковано в Новини за 2024р

Три медіа відмовились від реєстрації.

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення зареєструвала телеграм-канал, ютуб-канал та п’ять сайтів як онлайн-медіа. Такі рішення регулятор ухвалив на засіданні 14 березня.

НАЦРАДА: Важливо! Інформація для суб’єктів у сфері медіа щодо форм подачі документів

. Опубліковано в Новини за 2024р

Заявні документи з питань ліцензування та реєстрації подаються або в паперовій, або в електронній формі. Документи не потрібно дублювати.

Призначення позапланових перевірок і затвердження нормативно-правових актів – результати засідання Національної ради від 29 лютого

. Опубліковано в Новини за 2024р

У чотирьох населених пунктах Волинської області за результатами конкурсу у цифровій мережі мовитиме телеканал «Конкурент».

Шістьом медіа регулятор призначив позапланові перевірки, ще до чотирьох застосував штрафи і приписи.

За результатами громадського обговорення Національна рада затвердила зміни до нормативно-правових актів, а також Порядок подання суб’єктами у сфері медіа річної фінансової звітності.

А ще дві політичні партії зареєстрували свої періодичні видання і стали суб’єктами у сфері друкованих медіа.

Про рішення, ухвалені на засіданні Національної ради 29 лютого, – далі.

Нацрада вилучила канал «Сонце» з універсального медіасервісу. Тепер його трансляція не обов’язкова для провайдерів

. Опубліковано в Новини за 2024р

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення внесла зміни до складу універсального медіасервісу. Це перелік каналів, обов’язкових для трансляції провайдерами. Таке рішення регулятор ухвалив 29 лютого. Зі складу сервісу вийшов канал «Сонце». Раніше провайдери були зобов’язані його транслювати через те, що канал мовив на підставі тимчасового дозволу. Термін дозволу закінчився.

Наші друзі та партнери

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей