Як онлайн-медіа зареєструватись у Нацраді. Покрокова інструкція

. Опубліковано в Новини за 2022г

Реєстрація онлайн-медіа є добровільною. Але для тих, хто захоче зареєструватися, закон «Про медіа» передбачає меншу відповідальність за порушення та можливість брати участь у створенні органів співрегулювання. Минулого тижня Національна рада з питань телебачення та радіомовлення вже затвердила порядок подання заяв і положення щодо особливостей реєстрації у період воєнного стану. Тому «Детектор медіа» підготував інструкцію про те, як реєструватись онлайн-медіа.

Національна рада почала процес затвердження нормативно-правових актів, які впроваджують механізм реалізації Закону України «Про медіа»

. Опубліковано в Новини за 2022г

Національна рада на засіданні 18 травня після громадського обговорення затвердила 11 нормативно-правових актів, які були розроблені на виконання Закону України «Про медіа». Вони дають регуляторові механізми для втілення Закону на практиці і затверджують необхідні форми документів. Тепер медіарегулятор розпочне ліцензування і реєстрацію суб’єктів у сфері медіа, а також інші процедури, передбачені Законом. Про основні рішення, ухвалені на засіданні, – далі.

НКЕК звітує про свою діяльність та стан індустрії за 2022 рік

. Опубліковано в Новини за 2022г

13 лютого 2022 року набрав чинності Закон України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку».

Перший рік становлення та роботи нового Регулятора (НКЕК) припав на надзвичайно важкий час повномасштабного російського вторгнення. Серед своїх головних пріоритетів в умовах повномасштабної війни НКЕК визначила - забезпечення українців зв’язком та підтримку стійкості, сталості та доступності електронних комунікаційних мереж в умовах воєнного стану.

З цією метою НКЕК були реалізовані наступні кроки та ініціативи: 

Національна рада надає роз’яснення щодо впровадження Закону «Про медіа»

. Опубліковано в Новини за 2022г

31 березня набуває чинності Закон України «Про медіа», який започатковує ґрунтовну реформу у медіагалузі. Він значно розширює коло суб’єктів, які потрапляють у сферу повноважень медіарегулятора – Національної ради. Не всі його положення набувають чинності у цей день. Окремі норми впроваджуватимуться поступово відповідно до визначених Законом термінів. Національна рада надає роз’яснення з найважливіших питань щодо різних суб’єктів у сфері медіа та аспектів їх діяльності.

«Армія ТБ» на супутнику, «AzTV» – у переліку іноземних програм – про результати засідання Національної ради 23 березня

. Опубліковано в Новини за 2022г

Центральна телерадіостудія Міністерства оборони запускає телеканал «Армія ТБ», до Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються Національна рада внесла азербайджанського мовника. Також вона видала дозволи на тимчасове мовлення ще шести компаніям і відзначила нагородами свого представника в Херсонській областіСергія Мовчана та працівників СБУ з нагоди їх професійного свята. Про рішення, ухвалені на засіданні 23 березня, – далі.

Нацрада доповнила перелік іноземних мовників, дозволених для трансляції, каналами про кіно та моду

. Опубліковано в Новини за 2022г

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення доповнила «Перелік програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються», ще двома мовниками: Fashion TV i Hollywood HD. Таке рішення регулятор прийняв на засіданні 2 лютого.

У переліку іноземних каналів, які дозволені до трансляції, два нові мовники

. Опубліковано в Новини за 2022г

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення внесла до Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються, телеканали BBC World News і NOW Series.

Таке рішення регулятор прийняв на засіданні 19 січня.

Paramount виключили з переліку іноземних каналів, які можуть транслювати провайдери, а чотири нові включили: T.TV.I, T.TV.I HD, OstWest24 і Gagsnetwork

. Опубліковано в Новини за 2022г

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення виключила з Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються, телеканал Paramount. Таке рішення регулятор прийняв на засіданні 12 січня.

Нацрада додала до переліку дозволених іноземних ще один канал

. Опубліковано в Новини за 2022г

Незабаром регулятор має надати роз’яснення щодо змін у ретрансляції іноземних каналів, зумовлених новим законодавством.
Національна рада з питань телебачення та радіомовлення внесла до Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються, канал Etno TV. Таке рішення регулятор ухвалив на засіданні 22 грудня.

Нацрада додала у список дозволених для трансляції в Україні ще п’ять іноземних каналів

. Опубліковано в Новини за 2022г

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення внесла до Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються п’ять каналів. Таке рішення регулятор прийняв на засіданні 15 грудня.

Перелік доповнили:Travelxp 4K, Kino 1 HD, 4ever drama, 4ever theater, Eternal Word Television Network.

ВР ухвалила новий законопроєкт "Про медіа"

. Опубліковано в Новини за 2022г

Верховна Рада ухвалила новий законопроєкт "Про медіа". За відповідний законопроєкт №2693-д у другому читанні та в цілому проголосували 299 народних депутатів на пленарному засіданні парламенту у вівторок у Києві, повідомив парламентар Ярослав Железняк (фракція "Голос") у телеграмі.

Наші друзі та партнери

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей