В Україні створено вже чотири локальних мультиплекси – Костинський

. Опубліковано в Новости за 2017г

В Україні створено вже чотири локальних мультиплекси – КостинськийЗа останні два роки в Україні створено вже чотири локальні цифрові мультиплекси на Донбасі та півдні України. Про це на брифінгу 27 грудня повідомив член Нацради Сергій Костинський.

 
 

Нацрада додала два канали до списку адаптованих

. Опубліковано в Новости за 2017г

21 грудня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення додала два телеканали до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України.

НКРСИ объявила дату второго 4G-тендера

. Опубліковано в Новости за 2017г

НКРСИ объявила дату второго 4G-тендераУ регулятора определились, когда начать разыгрывать частоты в диапазоне 1800 МГц.

 Нацкомиссия по вопросам регулирования связи и информатизации утвердила начало проведения 4G тендера в диапазоне 1800 МГц на 26 февраля 2018 года. Об этом сообщает сайт регулятора.

Кабмин предлагает реформу коллективного управления авторскими правами

. Опубліковано в Новости за 2017г

Кабмин одобрил законопроект о коллективном управлении имущественными правами субъектов авторского права и смежных прав в Украине.

Проектом предложено урегулировать вопросы деятельности организаций коллективного управления.

Европарламент отверг идею о создании Единого рынка цифровых медиа

. Опубліковано в Новости за 2017г

Европейский парламент 365 голосами против 256 постановил, что доступ пользователей к европейским медиа будет ограничен сферой новостей и текущих событий, высказавшись тем самым в пользу сохранения политики геоблокады и отвергнув предложения Еврокомиссии, связанные с формированием Единого цифрового рынка.

Спецкомиссия в США отменила правила "сетевого нейтралитета"

. Опубліковано в Новости за 2017г

В США регулирующее ведомство отменило правила "сетевого нейтралитета". Критики опасаются появления интернета "двух скоростей" - для богатых и для всех прочих.

НКРЗІ прийняла за основу проект рішення про внесення змін до Порядку здійснення державного нагляду за ринком телекомунікацій

. Опубліковано в Новости за 2017г

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації на засіданні, що відбулося 12 грудня 2017 року, прийняла за основу проект рішення «Про внесення змін до Порядку здійснення державного нагляду за ринком телекомунікацій».

МЭРТ предлагает создать «цифровой» правительственный комитет

. Опубліковано в Новости за 2017г

Министерство экономического развития и торговли (МЭРТ) инициирует создание «цифрового» правительственного комитета – по вопросам развития цифровой экономики и общества.

Соответствующее предложение содержится в разработанном и обнародованном министерством проекте постановления Кабинета министров «О концепции развития цифровой экономики и общества Украины на 2018-2020 годы» в числе мер по реализации этой концепции.

Впервые в истории: как украинский хостер заблокировал доступ к пиратскому контенту

. Опубліковано в Новости за 2017г

ЧТО ПРОИЗОШЛО

StarLight Digital, как представитель правообладателя, регулярно проверяет интернет на наличие пиратских копий своего контента. Недавно они обнаружили сайт на домене otdel44.io.ua, который нелегально размещал аудиовизуальный контент медиагруппы.

ПЛАН ПЕРЕВІРОК НКРЗІ

. Опубліковано в Новости за 2017г

 нкрсНаціональна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації рішенням №601 від 21.11.2017р. затвердила Річний план здійснення заходів державного нагляду (контролю) на 2018 рік 

 

Голова Нацради не підтримує кодування телеканалів на супутнику та хоче фахової дискусії

. Опубліковано в Новости за 2017г

Голова Нацради не підтримує кодування телеканалів на супутнику та хоче фахової дискусії

Голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко не підтримує наміри найбільших медіагруп закодувати наступного року свій супутниковий сигнал і хоче провести фахову дискусію, зваживши всі переваги та ризику впровадження кодування. Про це він сказав у коментарі «Детектору медіа».

Ми запитали точку зору Юрія Артеменка, оскільки Нацрада на своєму засіданні 7 грудня розглядала заяву телеканалу СТБ про зміну в супутниковій ліцензії умов розповсюдження сигналу з відкритого на кодований і Юрій Артеменко під час засідання сказав: «Я – проти». За таку зміну в супутниковій ліцензії СТБ проголосували тільки двоє з шести присутніх членів Нацради: Валентин Коваль і Олег Черниш. У результаті Нацрада відклала це питання на невизначений час.

Блокування небезпечного контенту в Україні: позиція кіберполіції

. Опубліковано в Новости за 2017г

Новації в законодавстві про захист інтернет-інформпростору можуть сприяти закриттю небезпечних інтернет-каналів. Але існують багато перепон, зокрема – відсутність бажання в українських ІТ-компаній співпрацювати з кіберполіцією. При цьому ще досі на правовому рівні не прописані чимало понять зі сфери інформполітики.

НКРЗІ виносить на громадське обговорення проект постанови КМУ щодо здійснення заходів державного нагляду у сфері телекомунікацій

. Опубліковано в Новости за 2017г

нкрсНа виконання Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» НКРЗІ на засіданні, що відбулося 5 грудня 2017 року, прийняла за основу проект  постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері телекомунікацій і користування радіочастотним ресурсом України та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації».

В ЕВРОСОЮЗЕ ОБЪЕМ РЫНКА КАБЕЛЬНОГО ТВ ДОСТИГ €23,5 МЛРД

. Опубліковано в Новости за 2017г

Операторы кабельного ТВ в Евросоюзе по итогам 2016 года увеличили выручку на 4% по сравнению с 2015-ом — до €23,5 млрд.

Число домохозяйств, подключенных к кабельному телевидению, продолжает расти.

Расписание и Программа Конференции «#TIM-TU Convergence: Telecom & Media & IT»

. Опубліковано в Новости за 2017г

tim tu2018 logo

Уважаемые коллеги !

Приглашаем к участию в Международной конференции «# TIM-TU Convergence: Telecom & Media & IT», посвященной вопросам конвергенции различных сфер отрасли ИКТ, взаимодействия государства и бизнеса,обмену опытом и установлении новых партнерских отношений для дальнейшего сотрудничества.

 Расписание и Программа Конференции
«# TIM-TU Convergence: Telecom & Media & IT»
21-24 февраля 2018, г. Львов

Наші друзі та партнери

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей