Затверджена тематика Днів електронних комунікацій – 2018 До партнерів ДЕК приєдналася Асоціація «Укртелемережа»

. Опубликовано в Новости за 2018г

DEC ua en#ДЕК 2018 швидко набирає обертів і наповнюється змістом. 14 березня програмний комітет ДЕК затвердив його основну тематику і запрошує учасників реєструватися, а всіх зацікавлених осіб до співробітництва. До партнерів ДЕК вже приєдналася Асоціація «Укртелемережа».

У фокусі ДЕК 2018 напрями на зростання телеком-бізнесу – кібербезпека та інформаційна безпека в мережі Інтернет, партнерство з медіа, платне телебачення, практичні кейси інтернет-речей, покращення сервісів для клієнтів із застосуванням технологічних новацій, подробиці роботи з ОТТ-сервісами, огляд змін до законодавства, прогнози, перспективи, доступ, відповідальність за піратство тощо.

Нагадуємо, що друга конференція «Дні електронних комунікацій України» (скорочено – #ДЕК) відбудеться з 31 травня по 3 червня 2018 року для підприємців телеком- і медіа-сфери у конвергентному контексті, з метою напрацювання спільних стратегій, зустрічі з державними діячами, потенційними партнерами, стейкхолдерами, вендорами та інвесторами.

Організатори ДЕК – незалежні галузеві об’єднання – Інтернет асоціація України, Асоціація правовласників та постачальників контенту і Латвійська асоціація електронних комунікацій.

Місце проведення заходу – готельний комплекс «Джинтама-Бриз» на березі Київського моря: село Глібівка Вишгородського району Київської області.

Більше інформації про подію, контакти, реєстрація – за посиланням http://dek.org.ua/uk/

Для членів асоціацій і його перших учасників передбачені спеціальні умови.

Прес-служба ДЕК

inau logo appk ukr logo ukrtelsetlogo latvia logo

Наши друзья и партнеры

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • АКТР
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей