Кіберполіція припинила діяльність злочинної організації, що ретранслювала російські канали

. Опубликовано в Новости за 2017г

Кіберполіція припинила діяльність злочинної організації, що ретранслювала російські канали

Працівниками Подільського управління кіберполіції спільно із слідчим відділом Хмельницького відділу поліції виявлено та припиненню діяльності злочинних організацій у місті Хмельницькому, що надавали послуги ретрансляції телеканалів супутникового телебачення за технологією кардшарингу. Діяльність здійснювалася без жодної ліцензії провайдера програмної послуги та угод з правовласниками.

Про це повідомляється на сайті Кіберполіції.

 

Зазначено, що кіберполіцейські отримали інформацію від правовласників про те, що невстановлені особи незаконно втручаються в роботу їх телекомунікаційних мереж та здійснюють трансляцію та ретрансляцію об’єктів авторського права, без відповідної згоди власників.

«Зловмисники також ретранслювали російські канали, трансляція яких заборонена на території України Національною радою з питань радіомовлення та телебачення», – повідомляє Кіберполіція.

Як з’ясувалося, протиправною діяльністю займалися двоє мешканців міста Хмельницького. Під час обшуків за місцями їх проживання, роботи та автомобілях виявлено та вилучено п’ять компютерів та електронні носії інформації, безпосередньо з яких здійснювалося розповсюдження протиправного контенту, мобільні телефони, чорнові записи клієнтської бази вже підключених абонентів, списки встановлюваних телеканалів та більше двох сотень ресиверів для прийому супутникового телебачення.

За повідомленням Кіберполіції, на даний час відомо про близько 200 клієнтів, яким чоловіки налаштовували незаконну трансляцію програм телепередач. Сума завданих збитків встановлюється.

Наразі проводиться ряд експертиз, за результатами яких чоловікам буде повідомлено про підозру за вчинення злочинів у сфері авторського права та суміжних прав, а також незаконного втручання в роботу систем та комп'ютерних мереж.

Нагадаємо, на початку серпня Кіберполіцейські Донеччини впіймали маріупольчанина, який незаконно торгував інтернетом. Працівники ВПК в Донецькій області оперативним шляхом встановили, що 42-річний мешканець Маріуполя, без будь-яких дозвільних документів, за допомогою несанкціонованого втручання до мереж електрозв'язку провайдерів ТОВ «Доріс» та ТОВ «Хітлайн» створив власну мережу електрозв'язку та надавав доступ до мережі Інтернет мешканцям передмістя Маріуполя за грошову винагороду.

Наши друзья и партнеры

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • АКТР
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей