Дни кабельного телевидения Украины 2014

. Опубликовано в Новости за 2013г

 logo dktu

Дни кабельного телевидения Украины

29 мая – 31 мая 2014 года

Ялта, Крым

 

С 27 мая по 1 июня состоится  межиндустриальное  событие  CrimeaMediaCom 2014,
в рамках которого с 29 по 31 мая 2014 года  в седьмой раз
состоится ежегодная встреча представителей рынка платного телевидения и мультисервисных услуг  –
Дни кабельного телевидения Украины

Перелік адаптованих каналів збільшено

. Опубликовано в Новости за 2013г

Рішення про доповнення Переліку програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і ретрансляція яких на території України не обмежується згідно з частиною першою статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» (не потребують адаптації змісту), було ухвалено на засіданні регулятора 18 грудня цього року.

Перелік адаптованих каналів поповнили два британські канали – «Nautical channel» і «MGM channel HD».

НКРЗІ: План перевірок суб’єктів ринку телекомунікацій на 1 квартал 2014 року

. Опубликовано в Новости за 2013г

Рішенням №814 від 10.12.2013 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, затвердила План перевірок суб’єктів ринку телекомунікацій та користувачів радіочастотного ресурсу України у смугах радіочастот загального користування на перший квартал 2014 року.

План перевірок суб’єктів ринку телекомунікацій на перший квартал 2014 року - додаток 1.

План перевірок користувачів радіочастотного ресурсу України у смугах радіочастот загального користування на перший квартал 2014 року - додаток 2.

Нацсовет по ТВ и РВ опроверг слух о лишении лицензий «5-го канала» и ТВi

. Опубликовано в Новости за 2013г

Национальный совет по вопросам телевидения и радиовещания опровергает информацию, распространенную всеукраинским комитетом «Наступление» о том, что регулятор якобы готовится отобрать лицензии у «5 канала» и ТВi, передает «Телекритика».

По неофициальной информации активистов ВК «Наступление», соответствующие документы должны обнародовать в ближайшее время. «Нацсовет никаких таких документов не готовит к рассмотрению», — пояснили «Телекритике» в Нацсовете.

ДСІВ: оприлюднено проект Закону України

. Опубликовано в Новости за 2013г

На виконання вимог статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Державна служба оприлюднює проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо захисту авторського права і суміжних прав у мережі Інтернет» та аналіз його регуляторного впливу з метою отримання зауважень та пропозицій.

sips.gov.ua

Вниманию провайдеров программной услуги!

. Опубликовано в Новости за 2013г

cnlС 10 декабря 2013 года на спутнике Amos телеканал
«CNL-Украина» транслируется по новым техническим параметрам:


Amos, 4°W
11 601.5 MHz
Horizontal
S/R: 8888 Msyb
FEC: 3/4

Переход на новые параметры вещания будет осуществляться в течение одного месяца – с 10 декабря 2013 года по 10 января 2014 года.
Вещание по старым техническим параметрам будет доступно до 10 января 2014 года.

Національна рада розглянула два регуляторні акти

. Опубликовано в Новости за 2013г

Національна рада вчора, 11 грудня, провела чергове засідання, але розглянула на ньому лише невідкладні питання, які стосувалися регуляторних актів. Інші питання порядку денного засідання, що планувалися до розгляду цього дня, перенесені на інші засідання.

Так, регулятор у сфері телерадіомовлення, скасував своє рішення від 16 жовтня 2013 року № 1993 «Про затвердження Положення про моніторинг телерадіопрограм». У документі зазначається: враховуючи те, що Робочою групою при Комітеті Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації завершено підготовку нової редакції проекту Закону України «Про телебачення і радіомовлення», яким передбачається здійснення офіційного моніторингу програм і передач у порядку, визначеному Національною радою, доопрацювання нормативно-правового акта є недоцільним».

НКРЗІ: затверджено Правила здійснення діяльності у сфері телекомунікацій (діяльність з надання послуг доступу до Інтернет)

. Опубликовано в Новости за 2013г

На засіданні 10 грудня Комісія затвердила Правила здійснення діяльності у сфері телекомунікацій (діяльність з надання послуг доступу до Інтернет), раніше схвалені рішенням НКРЗІ від 16.07.2013 № 445 з метою запровадження єдиних правил діяльності суб’єктів господарювання з надання послуг доступу до Інтернет.

Як було наголошено на засіданні НКРЗІ, наразі ці Правила належним чином забезпечуватимуть свободу дій суб’єктів ринку телекомунікацій при здійсненні ними такого законодавчо визначеного, не ліцензованого виду діяльності як надання послуг доступу до Інтернет. Вичерпний перелік обов'язкових організаційних, кваліфікаційних, технологічних вимог до суб’єктів господарювання при здійсненні ними саме цього виду діяльності, що визначають Правила, дозволить у повній мірі захистити права як постачальників послуг, так і права споживачів на отримання якісних телекомунікаційних послуг доступу до Інтернет.

Це рішення Комісії у встановленому порядку буде подано на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

«Укртелесеть» просит «Медиа Группу Украина» пересмотреть условия дистрибуции телеканалов

. Опубликовано в Новости за 2013г

Ассоциация получает многочисленные обращения от членов объединения, которые обеспокоены изменением условий дистрибуции каналов «Футбол» и «Футбол +» (обновленные названия - «Футбол 1» и «Футбол 2»), входящих в холдинг «Медиа Группа Украина» и значительным подорожанием лицензионной платы.

По информации «Телекритики» с 2014 г. указанные каналы будут доступны для кабельных операторов исключительно в едином дистрибуционном пакете, который планируется размещать в базовых телевизионных пакетах (http://www.telekritika.ua/rinok/2013-10-21/86899).

Мін’юст Укртелемережі: Положення про моніторинг повернуто Нацраді без державної реєстрації

. Опубликовано в Новости за 2013г

16 жовтня 2013р. Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення щодо затвердження Положення про моніторинг телерадіопрограм. «Це Положення регламентує загалом процедуру здійснення Національною радою моніторингу телерадіопрограм, які транслюються на території України, і телерадіопрограм, які подаються у складі програмної послуги провайдерами програмної послуги», – зазначив на засіданні голова Національної ради Володимир Манжосов.

Асоціація «Укртелемережа», вважаючи що Положення ухвалено з істотними порушеннями принципів державної регуляторної політики та не відповідає приписам чинного законодавства, в т.ч. необґрунтоване запровадження моніторингу провайдерів програмної послуги, звернулась до Міністерства юстиції України.

Інвестиційний клімат у сфері кабельного телебачення в Україні (частина 1)

. Опубликовано в Новости за 2013г

Володимир Єфименко, адвокат.
Адвокатське об’єднання «Головань і партнери»

Пропонуємо до Вашої уваги надану автором статтю щодо найактуальнішого питання діяльності провайдерів програмної послуги – "Інвестиційний клімат у сфері кабельного телебачення в Україні (частина 1)".

ДО УВАГИ - ПЛАН ПЕРЕВІРОК НАЦРАДИ у I кварталі 2014 року

. Опубликовано в Новости за 2013г

Національна рада відповідно до статті 13 Закону України „Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення”, керуючись пунктом 2.2 Інструкції про порядок здійснення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги на засіданні 25 листопада затвердила План проведення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги України на четвертий квартал 2013 року.

Дивіться деталі у документі - План

НКРЗІ НЕ ПІДТРИМАЛА НАШУМІЛИЙ ЗАКОНОПРОЕКТ №3545 НАРДЕПІВ ПИСАРЕНКА І ДОБКІНА

. Опубликовано в Новости за 2013г

26 листопада 2013р., НКРЗІ розглянувши проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо розташування на об'єктах житлового фонду технічних засобів телекомунікації", реєстраційний N 3545 від 05.11.2013, вирішила його не підтримувати.

Рішенням №771 також було вирішено Департаменту зв'язку спільно з Департаментом правового забезпечення з урахуванням позиції НКРЗІ та заінтересованих державних органів підготувати проект експертного висновку Кабінету Міністрів України до законопроекту для його візування Головою НКРЗІ та направлення до Кабінету Міністрів України.

Нацрада дозволила в регіональному мультиплексі МХ-5 створити загальнонаціональний канал «112»

. Опубликовано в Новости за 2013г

Голова Нацради вважає помилкою старе рішення ліцензувати цифрових місцевих і регіональних мовників, бо вони не доживуть до переходу на цифрове телебачення

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення дозволила п'яти телекомпаніям, що володіють ліцензіями на частоти в регіональному мультиплексі МХ-5, стати єдиним телеканалом «112 Україна», переоформивши їхні ліцензії та змінивши їм логотипи.

Йдеться про телекомпанії ТОВ «Новий формат ТВ», ТОВ «Партнер ТВ», ТОВ «Аріадна ТВ», ТОВ «ТВ Вибір» і ТОВ «Лідер ТВ», які здобули перемогу на цифровому конкурсі у 2011 році та отримали цифрові ліцензії практично по всій Україні, крім Одеської області. Ці компанії нещодавно придбав власник телеканалу «112 Україна» Андрій Подщипков.

«Укртелесеть» обеспокоена новыми тарифами Триолана

. Опубликовано в Новости за 2013г

logoUTSГруппа компаний «Триолан» с октября отменила плату за пользование услугой кабельного телевидения в ряде городов, а «с 1 декабря 2013 всем абонентам Triolan стоимость кабельного телевидения - 0 грн./мес.» – об этом говорится на официальном сайте компании.

Напомним, данная компания представлена в центральных областных городах Украины – Харькове, Киеве, Запорожье, Сумах, Донецке, Луганске, Одессе, Симферополе, Ровно, Днепропетровске, поэтому многие кабельщики обеспокоены складывающейся ситуацией на рынке предоставления программных услуг и Интернета.

Наши друзья и партнеры

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • АКТР
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей