Еспресо

LOGO EspresoNew

«ЕСПРЕСО» - новини українського політичного, економічного, соціального, культурного та спортивного життя, провідні іноземні новини.

«ЕСПРЕСО» - об'єднання супутникового телевізійного каналу та інтернет порталу, на якому головними є новини та обговорення суспільно важливих та актуальних тем і подій.

http://espreso.tv

112 УКРАЇНА SDTV/HDTV

112ukr

Телеканал «112 Україна» - найсвіжіші новини України та світу, політичні та економічні події, кримінальні новини та надзвичайні події.

Канал мовить в режимі on-line non stop, який дає можливість телеглядачам отримувати повну картину подій, що відбуваються в Україні та світі з миттєвою аналітикою та експертною оцінкою.

За допомогою карти каналу ви можете не тільки дізнатися, що відбувається у вашому районі в даний момент, але і повідомити всім про подію, очевидцем якої ви стали.

24 години мовлення в форматах SD та HD.

http://112.ua/

Настоящее время

currenttime

Настоящее Время («Сurrent Time») – информационно-аналитический телеканал, 24-часовое телевизионное и интернет вещание, ориентированное на русскоязычную аудиторию. Новости без цензуры, ответственный обмен мнениями, открытое обсуждение проблем.

Настоящее Время - совместный медиапроект Радио Свобода/Свободная Европа и «Голоса Америки». Канал предоставляет точную и беспристрастную информацию, основанную на фактах.

Позиционирование телеканала: «Мы стараемся быть объективными и даем высказаться всем сторонам, предлагаем полный спектр мнений и комментариев по спорным вопросам. Особое внимание мы обращаем на темы, которые обходят стороной официальные СМИ разных стран».

Страна - правообладатель: США Язык: русский. Канал адаптирован.

https://www.currenttime.tv/

UATV

UATV

UATV – цілодобовий державний телеканал. У мережі мовлення представлено новинні, інформаційно-аналітичні, публіцистичні, пізнавальні програми як власні, так і інших український виробників. Також канал має права на показ продукції Національної кіностудії ім. Довженка, Одеської кіностудії та інших, включаючи мультфільми, телесеріали та фільми для дітей і юнацтва, документальне кіно.

UA|TV – це цілодобовий український телеканал іномовлення, який адресований широкій іноземній аудиторії і покликаний доносити усьому світові об’єктивну, актуальну та цікаву інформацію з України і про Україну з перших вуст. UA|TV – це свіжі новини щогодини п’ятьма мовами (Українською, Англійською, Російською, Арабською, Кримськотатарською). UA|TV – це програми власного виробництва про сьогоднішні події в Україні, на Сході і в Криму, про хід економічних реформ, здобутки в науці і культурі, про знаменитих українців і відважних сучасників, про нашу історію, дивовижну природу і туристичні маршрути! Країни, в яких ми мовимо через кабельних операторів: Азербайджан, Болгарія, Грузія, Ізраїль, Канада, США, Німеччина, Латвія, Молдова, Польща. UA|TV – «Завжди поруч!». «Відкрий для себе Україну!», «Будь з Україною!», «Живи Україною!»

Територія - тимчасово окуповані території України, території, на яких запроваджено надзвичайний, воєнний стан, а також у районах проведення антитерористичних операцій та у районах здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Донбас Online

donbass online

Донбас Online» - це найактуальніші новини регіону! Вмикай телеканал «Донбас Online» та долучайся до компанії багатих та знаменитих! «Життя зірок» - дивовижні історії дивовижних людей!

На телеканалі «Донбас Online»:

Гарна музика для гарного настрою!
Безкоштовні уроки від гуру юриспруденції спеціально для тебе! Отримуй юридичні знання задарма!
Найцікавіше зі світу техніки, ігор та Інтернету.

ДОНЕЧЧИНА•TV

donnechinatv logo

Донеччина.TV - інформаційний телеканал, що здійснює переважно прямоефірне мовлення 24 години на добу. Місія каналу - розвиток та утвердження українського простору в регіоні.

«ДTV» - канал про минуле української Донеччини, її сьогодення та майбутні перспективи. 

NEWS ONE SDTV/HDTV

logo news1

NEWSONE - найпопулярніший  інформаційно -новиний телеканал України!  

30 вересня 2019 р. телеканал став кращим серед інформаційно-новинних телеканалів України за результатами моніторингу телеперегляду.

24 години мовлення в форматах SD та HD.

www.newsone.ua

ПЕРШИЙ ДІЛОВИЙ

pdelovoy

Телеканал «ПЕРШИЙ ДІЛОВИЙ» - це українське спеціалізоване ділове телебачення, яке надає ділові новини та аналітичну інформацію цілодобово. Щогодини в ефірі телеканалу «ПЕРШИЙ ДІЛОВИЙ» виходять блоки новин про події в економічному житті компаній і ринків України.

 

http://fbc.net.ua/

ЧП.INFO

chp info

ЧП.INFO - новинний канал, який висвітлює події не тільки нашої країни, а й з усього світу. Основний контент - швидка обробка інформації, достовірні відомості, інтерв'ю з експертами та аналітичні програми з фахівцями. Завжди актуальні події та фоторепортажі з місця подій.

ЧП.INFO – канал про надзвичайні події в Україні очима журналістів Магнолії-ТВ, одного зі світових лідерів у висвітленні кримінальних і надзвичайних подій.

Катастрофи, ДТП, вбивства, вибухи, ексклюзивні кадри, унікальні інтерв'ю - журналісти першими опиняються в центрі подій. Щодня на каналі тільки найсвіжіші новини, що стосуються питань безпеки людей.

Актуальна інформація, об'єктивна оцінка безпеки громадян та їх майна, поради фахівців, основи здорового способу життя, інформація про природні катаклізми і ситуації на великих дорожніх магістралях країни.

Також на каналі прямі включення кореспондентів, які надсилають термінові повідомлення, «Служба розшуку Магнолії-ТВ», що допомагає знайти людей, які зникли.

Наші друзі та партнери

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей