НКЕК оприлюднює нове роз’яснення

. Опубліковано в Новини за 2024р

Про надання офіційного узагальненого роз’яснення щодо деяких питань визначення видів електронних комунікаційних послуг

Відповідно до пункту 4 частини третьої статті 4 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку», пункту 2.1.9 Регламенту Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку, затвердженого рішенням НКЕК від 18.02.2022 №1, враховуючи звернення суб’єктів господарювання та їх асоціацій, що надійшли до НКЕК щодо деяких питань визначення видів електронних комунікаційних послуг, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку, вирішила

  1. Надати офіційне узагальнене роз’яснення щодо деяких питань визначення видів електронних комунікаційних послуг, що додається.
  2. Департаменту електронних комунікацій в установленому порядку забезпечити направлення копії цього рішення суб’єктам звернення, Міністерству фінансів України та Державній податковій службі України. 

 

Офіційне узагальнене роз’яснення НКЕК включає питання:

 І. Щодо визначення видів електронних комунікаційних послуг

ІІ. Щодо можливості ототожнення видів діяльності у сфері електронних комунікацій, які визначені в Орієнтовному переліку, з окремими видами діяльності що згадуються в Податковому кодексі України чи інших нормативно-правових актах, прийнятих з урахуванням Закону України «Про телекомунікації»

 ІІІ. Щодо визначення коду з Орієнтовного переліку, який відповідає виду діяльності з надання послуг з технічного обслуговування та експлуатації електронних комунікаційних мереж іншим суб’єктам господарювання та/або іншим постачальникам електронних комунікаційних мереж

ІV. Щодо відповідності видів діяльності КВЕД ДК 009:2010 видам діяльності передбаченим в Орієнтовному переліку

 

 

Текст рішення тут - https://nkrzi.gov.ua/index.php?r=site/index&pg=569&id=11123&language=uk

 

Наші друзі та партнери

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей