Нацрада додала до переліку дозволених іноземних ще один канал

. Опубліковано в Новини за 2022р

Незабаром регулятор має надати роз’яснення щодо змін у ретрансляції іноземних каналів, зумовлених новим законодавством.
Національна рада з питань телебачення та радіомовлення внесла до Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються, канал Etno TV. Таке рішення регулятор ухвалив на засіданні 22 грудня.

Канал зареєстрований у Естонії. Член Нацради Максим Онопрієнко звернув увагу на те, що закон «Про медіа» вступає у силу через три місяці, до цього часу провайдери мають виконувати вимоги чинного законодавства, зокрема і щодо трансляції лише тих каналів, які внесені у список адаптованих. Восени регулятор фіналізував перелік.

Після набуття чинності закону «Про медіа» для мовників з країн Європейського Союзу буде вільна реєстрація. «Втім, хочу нагадати, що США та Велика Британія такими не є. А багато іноземних каналів, які транслюються в Україні, мають таку реєстрацію», — зазначив Максим Онопрієнко.

Регулятор планує надати роз’яснення щодо зумовлених новим законодавством змін, які стосуються іноземних каналів. Роз'яснення буде розміщено на сайті Нацради.

Нагадаємо, 17 листопада Нацрада завершила оновлення переліку іноземних телеканалів, які можна ретранслювати в Україні. До нього увійшло 114 мовників. 15 грудня до переліку додали ще пять каналів: Travelxp 4K, Kino 1 HD, 4ever drama, 4ever theater, Eternal Word Television Network. Перший заступник голови Нацради Валентин Коваль зазначив: «У нас продовжуються заявки до включення до переліку, ми будемо ще певний час їх поповнювати».

 

https://detector.media

 

Наші друзі та партнери

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей