Провайдери занепокоєні зменшенням кількості іноземних каналів

. Опубліковано в Новини за 2022р

Нацрада запевняє, що кількість іноземних програм для ретрансляції збільшиться. 

Провайдери висловили занепокоєння зменшенням кількості іноземних які можна транслювати у їхніх пакетах. Про це йшлось під час засідання громадської ради при Національній раді з питань телебачення та радіомовлення, членами якої є представники профільних організацій провайдерів.

Вони вважають, що зменшення каналів відіб’ється на привабливості їх послуг і кількості їх абонентів та споживачів.

Відповідно до Порядку формування Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються до 1 серпня дистриб’ютори іноземних телепрограм мали оновити документи, на основі яких Національна рада раніше ухвалювала рішення про їх адаптацію. На основі поданих заяв регулятор з 15 вересня вніс до Переліку 67 каналів. До того на території України дозволеними для ретрансляції були 185 каналів.

Для Нацради , як запевнив член регулятора Максим Онопрієнко, розвиток ринку є важливим. Тому «регулятор зі свого боку робить усе максимально оперативно для того, щоб швидко опрацювати документи щодо іноземних телеканалів і провести їхні моніторинги». Нині до Національної ради подані заяви щодо 115 телеканалів, 67 уже опрацьовані і внесені до Переліку. На наступному засіданні регулятор розгляне ще кілька з них, а відтак кількість іноземних програм для ретрансляції збільшиться. 

Нагадаємо, 29 вересня Нацрада доповнила «Перелік програм іноземних телерадіоорганізацій», що ретранслюються ще 18 мовниками. Провайдери можуть включати у свої пакети Funbox UHD, Ducktv, FlixSnip, Travelxp (HD), Kinokazka, EL Primer Canal Automovilistico, Food Network (EMEA) (HD), Travel Channel (EMEA) (HD), Discovery Channel (Europe) (HD), ID Investigation Discovery CAAC, Discovery Channel (EMEA) (HD) (логотип Discovery Science), Animal Planet HD (EMEA), TLC CAAC, UA MUSIC, Timeless Dizi Channel, «Соль ТВ», «Чемодан ТВ», Continent-E.

 

https://detector.media

 

Наші друзі та партнери

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей