Національна рада доповнила Перелік іноземних програм ще 18-ма телемовниками

. Опубліковано в Новини за 2022р

29 вересня національний медіарегулятор вніс зміни в Перелік програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються, і доповнив його ще 18-ма телеканалами. Відтепер Перелік нараховує 67 програм.

Перелік програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються, був затверджений Національною радою 15 вересня цього року, до нього увійшли 49 програм. Медіарегулятор  також зауважив тоді, що  решта компаній, які виявили бажання ретранслювати свої програми в Україні, можуть подавати доопрацьовані документи і заяви упродовж двох наступних місяців.

Оновлені документи подало 14  телемовників, і вони додані до Переліку:

 1. FunboxUHD: Королівство Нідерланди, спрямування програми (жанр) розважальний, фільмопоказ, спорт: новий сучасний телеканал із захоплюючим візуальним контентом, що дозволяє отримати досвід перегляду в неперевершеній якості Ultra HD.
 2. Ducktv: Словацька Республіка, спрямування програми (жанр) дитячий: розвиваючі дитячі програми, які створюються за участі дитячих психологів;
 3. FlixSnip: Королівство Іспанія, спрямування програми (жанр) фільмопоказ: короткометражне кіно та серіали з усього світу, тривалість яких не перевищує 20 хвилин – комедії, мелодрами, трилери, бойовики, анімація.
 4. 4. TRAVELXP (HD): Королівство Великої Британії, спрямування програми (жанр) розважально-пізнавальний: подорожі, стиль життя, програмування.
 5. KINOKAZKA: Королівство Іспанія, спрямування програми (жанр) дитячий: телевізійний канал для дітей, який транслює популярні казкові та фантастичні серіали, анімаційні та художні фільми для перегляду дітьми та сім’єю. 
 6. 6. EL PRIMER CANAL AUTOMOVILISTICO: Королівство Іспанія, спрямування програми (жанр): просвітницько-розважальний (за тематикою розповіді про автомобілі);
 7. Food Network (EMEA) (HD): Королівство Великої Британії, спрямування програми (жанр): кулінарний (програми присвячені їжі і кулінарії).
 8. TravelChannel (EMEA) (HD): Королівство Великої Британії, спрямування програми (жанр): розважальний (подорожі).
 9. DiscoveryChannel (Europe) (HD): Королівство Великої Британії, спрямування програми (жанр): розважальний.
 10. 10. IDInvestigationDiscovery CAAC: Королівство Великої Британії, спрямування програми (жанр): розважальний.
 11. DiscoveryChannel (EMEA) (HD) (логотип Discovery Science): Королівство Великої Британії, спрямування програми (жанр): пізнавальний (наука, винаходи і дивовижний світ навколо нас).
 12. AnimalPlanet HD (EMEA): Королівство Великої Британії, спрямування програми (жанр): пізнавальний (програми, присвячені природі).
 13. TLCCAAC: Королівство Великої Британії, спрямування програми (жанр): розважальний.
 14. 14. UAMUSIC:Сполучені Штати Америки, спрямування програми (жанр): музичний.

Також  від сьогодні в Переліку іноземних програм будуть 4 нові телеканали:

 1. 1. Timeless Dizi ChannelКоролівство Нідерландів, спрямування програми (жанр): фільмопоказ (телеканал серіалів турецьких продюсерів);
 2. «СОЛЬ ТВ»Сполучені Штати Америки, спрямування програми (жанр): просвітницький (канал про різні кухні світу, гастротуризм);
 3. «ЧЕМОДАН ТВ» Сполучені Штати Америки, спрямування програми (жанр): пізнавально-розважальний (канал про відпочинок, розваги, подорожі);
 4. Continent–EКоролівство Іспанія, спрямування програми (жанр): пізнавально-розважальний (канал для сучасних жінок, який пропонує програми та розважальні шоу про сім’ю та дітей, будинок, моду та красу, здоров’я, цікаві історії з життя).

Загалом, нині українські глядачі отримали змогу дивитися 67 програм іноземних мовників, зміст яких відповідає Європейській конвенції про транскордонне телебачення і вимогам українського законодавства. Перелік  іноземних програм і далі буде доповнюватися.

Довідково: Підставою для оновлення Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються, стало  рішення від 18.11.2021 № 1727, яке було зареєстровано в Міністерстві юстиції України 19 січня, а набуло чинності 1 лютого 2022 року. Згідно із цим рішенням Національної ради іноземні телемовники упродовж шести місяців мали оновити інформацію та документи, на основі яких ухвалювалися рішення про включення їх до Переліку.

 

https://www.nrada.gov.ua

 

Наші друзі та партнери

 • timlogo
 • ASTRO Strobel
 • Mediasat
 • ДЕПС Украина
 • WISI
 • Технологии сетей