Нацрада змінила порядок каналів у двох мультиплексах

. Опубліковано в Новини за 2022р

Зміни стосувались «1+1», М1 та «Суспільне. Культура».

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення внесла зміни у додаток до свого попереднього рішення про  новий розподіл каналів  у цифрових мультиплексах. Таке рішення регулятор прийняв на засіданні  29 вересня.

За словами заступника голови Олега Черниша,  під час переналаштування каналів виникли технічні  труднощі «у зв’язку з тим, що на приймальному обладнанні не можуть коректно відобразитись назви каналів»: «Тому за  погодженням з «Зеонбуду» прошу внести зміни до додатку рішення щодо перерозподілу каналів по мультиплексах».

Таким чином у  МХ-1 та МХ-2 зміниться порядок каналів. У МХ-1 «1+1» перемістився на третє місце, а «Суспільне. Культура» на четверте (канали помінялись місцями). А у МХ-2 М1 з сьомого місця перемістився на четверте.

Після того як змінився перерозподіл каналів у мультиплексах деяким користувачам потрібно було переналаштувати показ каналів.

Нагадаємо, 15 вересня Нацрада затвердила новий розподіл каналів у мультиплексах МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5. На прохання Національної суспільної телекомпанії України Нацрада дозволила каналу «Культура» перейти з мультиплекса МХ-5 до МХ-1.  Канал М1 змінив МХ-3 на МХ-2, «Рада» – МХ-5 на Мх-1, СТБ – МХ-2 на МХ-1, УНІАН – МХ-3 на МХ-1, «Плюсплюс» – МХ-3 на МХ-2, «2+2» – МХ-3 на МХ-2.

Також регулятор вилучив канали «Медіа Групи Україна».

 

https://detector.media

 

Наші друзі та партнери

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей