Нацрада оновила перелік іноземних каналів. Їх стало майже у чотири рази менше

. Опубліковано в Новини за 2022р

В оновленому списку не має Discovery, Viasat, Fox, ВВС тощо.

Національна рада затвердила новий Перелік програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються. Таке рішення регулятор прийняв на засіданні 15 вересня.

У ньому замість 185 каналів лише 49.

«Це проблема не іноземних каналів та Нацради, а українських дистрибуторів, - сказав під час засідання член Нацради Максим Онопрієнко , - Десь документи подані не вчасно, не в повному обсязі, не надавались доступ до моніторингів». Він додав, що діалог з дистрибуторами триває.

Також Нацрада залишила цей список відкритим, тобто дозволила решті компаній подати необхідний пакет документів для включення до переліку упродовж 2 місяців.

Після цього попередні рішення Нацради, відповідно до яких здійснюється ретрансляція іноземних програм, втратять чинність.

Детальніше про те, які канали і чому не потрапили до цього переліку читайте на «детектор медіа» незабаром.

Нагадаємо, 18 листопада 2021 року Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення затвердила «Порядок формування переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються». Іноземні програми в Україні можуть ретранслюватися за кількох вимог: їхній зміст відповідає вимогам законодавства України, а також Європейської конвенції про транскордонне телебачення; вони внесені до переліку програм, що ретранслюються. Такий перелік затверджує своїм рішенням Національна рада. Зазначені вимоги передбачені статтею 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

 https://detector.media/rinok/article/202861/2022-09-15-natsrada-onovyla-perelik-inozemnykh-kanaliv-ikh-stalo-mayzhe-u-chotyry-razy-menshe/

Наші друзі та партнери

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей