НОВИНИ ДЕК Дата заходу 30 травня- 02 червня 2019 р.

. Опубликовано в Новости за 2019г

dek logo

 

2019
30/05-02/06

 

СТАЛО ВІДОМО ІМ’Я ГЕНЕРАЛЬНОГО СПОНСОРА ДЕК-2019

news2205

Компанія DEPS – один з найбільших постачальників обладнання та компонентів для телекомунікаційних мереж в Україні підтвердила своє наміри виступити генеральним спонсоромДЕК-2019.

«Це співробітництво триває вже третій рік поспіль і ми перед собою завжди ставимо за мету спільними зусиллями зробити конференцію цікавою і за форматом, і за змістом. Компанія DEPS, яка не просто постачає передове обладнання, а просуває на ринку сучасні технологічні рішення світового рівня, представить учасникам  цьогорічного ДЕКу останні інноваційні новинки на своєму стенді, окрім цього, заплановані доповіді та участь у панельних дискусіях експертів компанії. Сподіваємось, що кожен з учасників по завершенні конференції привезе додому нові ідеї, знайомства та цікаві пропозиції, які допоможуть у подальшому розвитку бізнесу». – прокоментував Владислав Севрук, керівник відділу комплексних телекомунікаційних технологій.

Запрошуємо всіх партнерів та інших представників телеком-сфери на найбільшу зустріч гравців професійного ринку 2019 року в затишний комплекс «Джинтама Бриз» (село Глібівка Київської області), де плідна робота й приємне спілкування триватимуть з 30 травня по 2 червня. 

 

Про DEPS

Компанія DEPS заснована в 1991 році і сьогодні є одним з небагатьох сучасних підприємств, яке приймає реальну участь у формуванні асортименту національного телекомунікаційного ринку.

Продуктовий портфель компанії складається з дистрибуції оптоволоконних кабелів, активного обладнання для оптичних мереж, пасивних оптичних компонентів, кабельної арматури, аксесуарів і інструментів для побудови оптичних мереж; комплексної інтеграції і дистрибуції телекомунікаційного обладнання, головного обладнання для кабельного, цифрового і IPTVVoD; дистрибуції обладнання та аксесуарів для кабельного ТБ; системної інтеграції.

Офіційний сайт компанії: https://deps.ua/

******************************************************

 ЧИ ПІДЕ УКРАЇНА ШЛЯХОМ НІМЕЧЧИНИ У РОЗВИТКУ КАБЕЛЬНОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ, IPTV І OTT?

news2205 1

Розбиратися в цьому питанні на міжнародній конференції «Дні електронних комунікацій» (скорочено ДЕК) будемо під час доповіді Germann Geer, директору з продажу Astro Strobel GmbH.

Буде наведено аналіз розвитку ринку IPTV і OTT Німеччини з 2012 року і прогнози до 2021 року. У доповіді також піде мова про статистику збільшення швидкостей інтернету і порівняльні співвідношення провайдерів, порівняння класичних і стрімінгових сервісів, зростання UHD приймачів і сервісів з ультра HD, статистику піратства в Німеччині і суми збитків, а також про багато інших аспектів.

І головне, поговоримо про можливості використання напрацювань колег з Німеччини в українських реаліях.


Реєструйтес
ь на ДЕК, щоб почути цю та інші цікаві доповіді від кращих міжнародних та українських експертів, поставити їм свої запитання та знайти відповіді.

******************************************************

КОЛИ УКРАЇНСЬКІ МІСТА СТАНУТЬ ЦИФРОВИМИ?

news2205 2

Заступник директора Департаменту – начальник управління розвитку інформаційних систем Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Київської міської державної адміністрації Вячеслав Новохацький під час своєї доповіді на ДЕК розповість про розвиток телекомунікацій Kyiv Smart Citywi-fiLTELoRaWAN.

Мова піде не тільки про базову інфраструктуру, на якому обладнанні та технологіях її будувати, а й про переваги та необхідні умови для її побудови. Будуть також проаналізовані  можливості використання мережі LoRaWAN, LTE у роботі муніципальних служб та сервісів.

Обговорюватимуться  питання впровадження технологій Інтернет речей в масштабах міста, перш за все можливості побудови мереж LoRaWAN та NB-IoT на базі LTE.

Пан Новохатський також розповість про існуючу мережу Wi-Fi у Києві та перспективи її подальшого розвитку.

Реєструйтеся на ДЕК, щоб почути цю та інші цікаві доповіді від кращих міжнародних та українських експертів, поставити їм свої запитання та знайти відповіді.

******************************************************

“УМАНЬПИВО” – ПИВНИЙ СПОНСОР ЗАКЛЮЧНОЇ ВЕЧІРКИ #ДЕК

news2205 3

Броварня «Уманьпиво» – регіональний виробник пива, сидрів та безалкогольних напоїв пообіцяла влаштувати справжній фестиваль пива під час заключної вечірки #ДЕК-2019 . Одне з найстаріших підприємств України, засноване 1878 року частуватиме учасників найсмачнішими сортами пива та квасу!

Буде весело! Реєструйтесь для участі в ДЕК та приєднуйтесь!

 

Про “Уманьпиво”

“Уманьпиво”– український виробник пива, сидрів та безалкогольних напоїв виготовляє виключно натуральну продукцію за старовинними німецькими та українськими рецептами з вирощеного на власних полях екологічного ячменю найвищої якості.

Офіційний сайт: https://umanpivo.ua/

******************************************************

КОМПАНІЯ ТОВ «УКРКОМ ЛАЙН» ВИСТУПИТЬ ПАРТНЕРОМ ДЕК-2019

news2205 4

Інтегратор проектів і рішень для фіксованих і мобільних мереж телекомунікацій ТОВ «Укрком Лайн» підписала угоду про партнерську підтримку конференції «Дні електронних комунікацій – 2019», скорочено ДЕК-2019. В рамках цього співробітництва  компанія презентує учасникам заходу новітні інфраструктурні та мережеві рішення для галузі зв’язку. Представники компанії також візьмуть участь у панельних дискусіях під час конференції.

ТОВ «Укрком Лайн» запрошує своїх партнерів та клієнтів – операторів зв’язку та провайдерів Інтернет долучитися до спільної роботи над плануванням розвитку телеком галузі в рамках ДЕК-2019.

Подати заявку на участь у конференції «Дні електронних комунікацій-2019» можна тут.

Про ТОВ «Укрком Лайн»

ТОВ «Укрком Лайн» засноване у 2008 році. Основний профіль компанії – підготовка і технічний супровід інфраструктурних та мережевих рішень для галузі зв’язку, транспортного та індустріального сектора, включаючи постачання пасивного обладнання та виробів для волоконно-оптичних, мідних і коаксіальних сполучних ліній, монтаж і післягарантійне обслуговування.

Офіційний сайт ТОВ «Укрком Лайн» https://www.ul.kiev.ua/

 Дні електронних комунікацій  це міжнародна зустріч гравців ринку електронних комунікацій для обговорення сучасних трендів, перспектив регулювання, ризиків та можливостей для розвитку інтернету, телевізійних сервісів. Це перший масштабний конвергентний галузевий захід для операторів телекомунікацій, постачальників аудіовізуальних медіа-послуг, електронних ЗМІ, операторів кабельного телебачення, виробників і дистриб’юторів обладнання й технологій. Організаторами заходу є провідні профільні асоціації: Інтернет Асоціація України, Асоціація правовласників та постачальників контенту та Латвійська асоціація електронних комунікацій

 Офіційний сайт ДЕК-2019:  http://dek.org.ua/uk/

 УВАГА! ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ ЗА ПРОМОКОДОМ «UTS» - З Н И Ж К А!   

Наши друзья и партнеры

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • АКТР
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей