Нацрада звернеться до УДЦР щодо прорахунку частот для цифрового мовлення

. Опубліковано в Новости за 2018г

13 грудня Національна рада ухвалила рішення звернутися до Українського державного центру радіочастот для прорахунку частотних присвоєнь, які надалі можуть бути використані для розбудови багатоканальної телевізійної мережі МХ-1 компанії «Зеонбуд» і забезпечення переходу місцевих компаній на цифровий стандарт мовлення.

«Це – довгоочікуване подання», – висловився відповідальний секретар Національної ради Олександр Ільяшенко, пояснюючи, що регулятор замовляє прорахунок цифрових телевізійних каналів для місцевих телерадіоорганізацій, які мовлять в аналозі й досі не мають цифрових ліцензій. Результатом спільної роботи Національної ради і мовників є нинішнє звернення щодо восьми частотних присвоєнь для компаній із Запорізької, Миколаївської, Одеської та Чернівецької областей.

Також має відбутися і прорахунок 41 частоти, щоб розширити багатоканальну мережу  МХ-1 стандарту DVB-T2 провайдера програмної послуги ТОВ «Зеонбуд». В окремих населених пунктах буде ще й розглянуто можливість збільшити потужності передавачів. Це, за словами Олександра Ільяшенка, робиться з метою забезпечення цифровим сигналом територій, де наявні так звані «білі плями».

Частина замовлення прорахунків частот стосуватиметься багатоканального наземного телерадіомовлення за технологією МІТРІС і аналогового звукового мовлення.

 

https://www.nrada.gov.ua

Наші друзі та партнери

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей