Двом телеканалам оголошено попередження за порушення правил мовлення у день пам’яті – 100 років із дня початку «червоного терору»

. Опубліковано в Новости за 2018г

Національна рада провела позапланові перевірки діяльності ліцензіатів ТОВ «ТРК «КУПОЛ» (логотип «ПЕРШИЙ КИЇВСЬКИЙ ТЕЛЕКАНАЛ»), ПрАТ «Телевізійна служба Дніпропетровська» (логотип «34») та на підставі  їх результатів 8 листопада на засіданні оголосила цим компаніям попередження.

Відповідно, під час перевірки медіа-регулятор з’ясував, що 5 вересня, у День пам’яті – 100 років з дня початку «червоного терору» – злочинної репресивної політики комуністичного режиму, телеканали, що мовлять під логотипами «ПЕРШИЙ КИЇВСЬКИЙ ТЕЛЕКАНАЛ» і «34», не дотрималися встановлених регуляторним актом правил мовлення у дні пам’яті і трауру. А саме, норм щодо поширення протягом доби мінімум раз на дві години інформації про день пам’яті, оголошення хвилини мовчання о 12:00  та розміщення на екрані палаючої свічки або відповідного стилізованого зображення, які є доречними до відповідної події, в проміжку ефірного часу з 00:00 до 11:02.  

З огляду на підтвердження зафіксованих моніторингом мовлення за 5 вересня порушень пункту б) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», Постанови Верховної Ради України «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2018 році» та пункту 4 Правил ведення мовлення на теле – і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті, затверджених рішенням Національної ради, регулятор ухвалив рішення про оголошення попередження двом компаніям —  ТОВ «ТРК «КУПОЛ», м. Київ та ПрАТ «Телевізійна служба Дніпропетровська», м. Дніпро.

 

https://www.nrada.gov.ua

 

Наші друзі та партнери

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей