Нацрада за чотири роки припинила ретрансляцію в Україні 81 російського телеканалу - Костинський

. Опубликовано в Новости за 2018г

До 2014 року в Україні працювало 84 російських телеканали, наразі припинено ретрансляцію 81 з них.

Про це заявив в ефірі ток-шоу «Ехо України» на Прямому каналі член Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Сергій Костинський.

«Національна рада послідовно випалила 81 російський телеканал, які спокійно працювали в Україні до 2014 року. Уявіть собі, в Росії не було фактично жодного українського телеканалу, крім "Інтер+", а в Україні працювали 84 російські телеканали», - сказав він.

За словами Костинського, ретрансляцію російських каналів на території України було припинено через порушення різних норм українського законодавства: і порушення закону про телебачення і радіомовлення, і закону про рекламу.

«Тобто у нас були повноваження це зробити, і ми це зробили», - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення тимчасово, на шість місяців, припинила ретрансляцію британського російськомовного телеканалу RTVI в Україні.

Підставами для такого рішення стали неодноразові порушення українського законодавства, яке Нацрада фіксувала в ефірі RTVI з лютого 2017 року: трансляція фільмів, у яких позитивно висвітлюється діяльність органів держави агресора, трансляція заборонених в Україні фільмів і серіалів, трансляція контенту за участі фігурантів Переліку осіб, які становлять загрозу національній безпеці. Крім того, в програмі «Особое мнение» Нацрада вбачає ознаки порушення статті 28 Закону України «Про інформацію».

 

https://detector.media/infospace/article/141556/2018-10-06-natsrada-za-chotiri-roki-pripinila-retranslyatsiyu-v-ukraini-81-rosiiskogo-telekanalu-kostinskii/

Наши друзья и партнеры

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • АКТР
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей