Попередні консультації щодо змін до Положення про якість телекомунікаційних послуг

. Опубликовано в Новости за 2018г

З метою попереднього консультування з операторами телекомунікацій та профільними громадськими організаціями НКРЗІ розмістили проект змін до Положення про якість телекомунікаційних послу, затвердженого рішенням Національної комісії з питань регулювання зв’язку України від 15.04.2010 № 174 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23.06.2010 за № 429/17724.

Проект змін спрямований на забезпечення споживачів телекомунікаційних послуг інформацією щодо встановлених операторами, провайдерами телекомунікацій в договорах про надання телекомунікаційних послуг доступу до Інтернет значень швидкостей передавання та приймання даних.

Проект змін узгоджується з Основними вимогами до договору про надання телекомунікаційних послуг, відповідно яких постачальники послуг мають зазначати в договорах про надання послуг доступу до Інтернет (тарифних планах) значення мінімальних швидкостей передавання та приймання даних в мережах фіксованого зв’язку або розраховані максимальні швидкості передавання та приймання даних для послуг доступу до Інтернету для рухомого (мобільного) зв’язку відповідно до ДСТУ ETSI EG 202 057.

Інформація представлена у формі порівняльної таблиці до Положення та оновленого проекту Звіту оператора телекомунікацій про якість телекомунікаційних послуг (форма № 11-ЯТП).

Пропозиції та зауваження щодо запропонованих змін НКРЗІ просить надсилати до 12.10.2018 до НКРЗІ в електронному вигляді на електронну адресу  Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  та/або у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001.

Комісія планує найближчим часом прийняти за основу проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Положення про якість телекомунікаційних послуг» за основу та оприлюднити його для громадського обговорення.

 

https://nkrzi.gov.ua

 

Наши друзья и партнеры

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • АКТР
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей