Набув чинності закон про тимчасові дозволи на мовлення в зоні АТО й на кордоні з Кримом

. Опубликовано в Новости за 2018г

В Україні набув чинності закон № 2244-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо тимчасових дозволів на мовлення в зоні проведення антитерористичної операції та прикордонних районах України».

Про це повідомляє «Дзеркало тижня. Україна».

11 січня текст закону було опубліковано у парламентському виданні «Голос України». Відповідно до тексту закону, він набуває чинності через місяць з дня його опублікування (крім низки пунктів, які набувають чинності з дня, наступного за днем опублікування закону).

Як наголошується в пояснювальній записці до законопроекту, його метою «є забезпечення безперервності мовлення телерадіоорганізацій і приймання їхніх програм населенням, шляхом закріплення механізму прискореної видачі тимчасових дозволів на телерадіомовлення на територіях, найбільш вразливих до зовнішнього негативного інформаційного впливу, а також визначення особливих умов щодо переходу від аналогового до цифрового мовлення на окремих адміністративно-територіальних одиницях».

Закон запроваджує процедуру надання дозволу на тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення, зокрема таких, що межують з тимчасово окупованою територією України - Автономною Республікою Крим та містом Севастополем, окремими районами Донецької і Луганської областей, а також прикордонними районами України, на які з території сусідніх держав засобами ефірного телерадіомовлення поширюються програми держави-агресора.

Згідно із законом, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення зможе надавати дозволи на тимчасове мовлення.

Нагадаємо, 7 грудня 2017 року Верховна Рада ухвалила Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо територій з особливим режимом мовлення» № 2244-УІІІ, який активно відстоював Комітету ВРУ з питань свободи слова та інформаційної політики.

http://detector.media

Наши друзья и партнеры

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • АКТР
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей