Уряд обіцяє доступ до інтернету на 80% території України за 2 роки

. Опубликовано в Новости за 2018г

До 2020 року уряд планує забезпечити покриття широкосмуговим доступом до інтернету понад 70-80% території України, а також найближчим часом розгляне пропозиції щодо надання доступу українським школам та дитячим садкам.

Розширення територій покриття за два роки анонсував Перший віце-прем'єр міністр –міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів  під час презентації Плану цифровізації економіки України на Digital Talks, повідомляє «Укрінформ».

За словами пана Кубіва, зараз в Україні лише 5,5 мільйонів громадян мають доступ до високошвидкісного інтернету. Задля покриття доступом до інтернету більшої території уряд розраховує залучити додаткові інвестиції.

Перший віце-прем'єр-міністр також зазначив, що для успішного «цифрового стрибка» в Україні треба забезпечити доступ до швидкісного інтернету, вдосконалити цифрове законодавство та сформувати цифрові компетенції громадян.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман натомість ініціює зустріч з ключовим гравцями інтернет-ринку, на якій уряд розгляне їхні пропозиції щодо покриття українських шкіл та дитячих садків швидкісним інтернетом, повідомляє «Укрінформ».

Про це він сказав у відповідь на пропозицію одного з учасників заходу за 100-200 млн грн покрити інтернетом усі школи.

«Я хотів би, щоб це питання було відкритим та публічним і з точки зору прозорості використання ресурсів було усім зрозумілим. Я пропоную на наступному тижні зібратися зі всіма ключовими гравцями ринку і визначити ресурс і механізми, які можуть бути доступними в цьому році для розвитку такої інфраструктури. Якщо ви говорите, що усі школи та садочки України будуть покриті протягом півроку таким коштами, то це взагалі не є проблемою», – зазначив пан Гройсман.

Глава уряду спочатку засумнівався в тому, що за такі кошти реально подати швидкісний інтернет в усі школи та дитсадки, але вислухавщи обґрунтування, змінив свою думку.  «Якщо покриття швидким інтернетом – це питання 100 млн грн, то ми можемо зараз це вирішити. Я вважаю, що це дуже хороша пропозиція», – заявив він.

Володимир Гройсман переконаний, що розвивати нові технології в Україні необхідно, якщо держава планує стати конкурентоспроможною на світових ринках.

Нагадаємо, минулого року Україна посіла 109 місце із 122 в рейтингу швидкості мобільного та фіксованого широкосмугового інтернету в усьому світі Global Index сервісу Speedtest.

Media Sapiens

http://osvita.mediasapiens.ua

Наши друзья и партнеры

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • АКТР
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей