Канада оголосила високошвидкісний інтернет базовою послугою якісного життя

. Опубліковано в Новости за 2016г

мир

 Розвиток мережі в країні стає пріоритетом канадського уряду. 

 На сайті канадського уряду з'явилося  повідомлення про те, що канадский регулятор CRTC вніс відповідні зміни щодо статусу інтернету.

Раніше таким статусом володіли тільки телефонні лінії, пише The Verge.  Розвиток мережі в країні стає пріоритетом канадського уряду. «CRTC також встановлює амбіційні цілі щодо нової швидкості зв'язку і створення нового фонду, який буде інвестувати близько $ 750 млн в існуючі державні програми», - йдеться у ньому.

Голова і виконавчий директор CRTC Жан П'єр Блейс заявив, що майбутнє канадської економіки вимагає установки амбітних цілей. «Цього буде непросто досягти, і це буде коштувати грошей. Але у нас немає вибору», - сказав він.

Регулятор визначив нові норми швидкості скачування і завантаження. Для звичайних дротових мереж підключення має бути безлімітним, швидкість скачування повинна бути 50 Мбіт/с, а швидкість завантаження на сервер 10 Мбіт/с - це в 10 разів більше цілей, поставлених у 2011 році. Цілі для мобільного зв'язку менш амбітні, і вимагають доступ до останніх технологій бездротового зв'язку в містах і великих транспортних коридорах. За оцінками CRTC, близько двох мільйонів канадських сімей, або 18% населення, в даний час не мають доступу до бажаної швидкості.

CRTC очікує, що 90 відсотків канадців отримають доступ до високошвидкісного зв'язку до 2021 року.

Нагадаємо, в Україні Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сфері зв'язку та інформатизації зобов'язала інтернет-провайдерів вказувати швидкість інтернету в договорах. У НКРЗІ зазначають, що такі додаткові заходи створюють суттєві бар'єри для нелегальних постачальників послуг, які, користуючись прогалинами в нормативно-правовій базі, провокують цінові війни, заважаючи гармонійному розвитку ринку.

Media Sapiens

Наші друзі та партнери

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей