Нацрада звернеться до суду щодо анулювання ліцензій двох супутникових каналів

. Опубліковано в Новости за 2016г

Національна рада звернеться до суду щодо анулювання ліцензій супутникових телеканалів TV sale UKR (ТОВ «Розумні покупки») та ОЕ (ТОВ «ТРК ОЕ»), які не здійснюють мовлення. 

Відповідне рішення Нацрада ухвалила на засіданні 15 грудня. Нацрада намагалася провести позапланові перевірки обох каналів, щоб пересвідчитися, чи відновили вони мовлення. Адже 2 червня Нацрада констатувала факт неможливості провести перевірку, визнала порушення мовниками закону (відсутність мовлення) та зобов’язала їх протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до вимог законодавства.

Провести перевірки Нацраді не вдалося, оскільки за адресами, вказаними в державному реєстрі, офісів компаній представники Нацради не знайшли.

Регуляторний орган констатував відсутність мовлення каналів і неможливість здійснити їх перевірки. Відтак, 15 грудня своїм рішенням Нацрада визнала факт невиконання розпоряджень Нацради щодо відновлення мовлення та вирішила звернутися до суду з позовом про анулювання ліцензій.

Нагадаємо, нещодавно за аналогічним позовом Нацради та за аналогічних обставин Київський апеляційний адміністративний суд анулював ліцензію на мовлення супутникового телеканалу Peopleair.TV (ТОВ «Віакор»), який припинив мовлення.

18 жовтня Нацрада вирішила звернутися до суду щодо анулювання ліцензії супутникового телеканалу «100» (ТОВ «Телеканал-100»), який припинив мовлення.

 

Детектор медіа

Наші друзі та партнери

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей