Нацрада перевірить, чи не показують телепровайдери та кабельні оператори Одещини російські канали

. Опубліковано в Новости за 2014г

news1908Національна рада з питань телебачення і радіомовлення почала моніторити телевізійних провайдерів й операторів кабельних мереж Одеської області. Про це повідомила «Радіо Свобода» заступник голови Нацради Ольга Герасим'юк.

За її словами, цей моніторинг відбувається з метою перевірки виконання рішення Київського окружного суду, який заборонив трансляцію російських каналів «Первый канал. Всемирная сеть», «РТР-Планета», «НТВ-Мир» і «Россия-24» та інших.

«На моніторингу є деякі організації, щодо діяльності яких є певна інформація, ми її маємо перевірити. Усі з розумінням поставились до того, що мусять відключити російські канали. Позбуватись ліцензії доведеться тим, хто грає на руку агресору. На Одещині у нас також є інформація, що деякі місцеві компанії просто ведуть проросійську пропаганду, ми теж це вивчаємо», - повідомила пані Герасим'юк.

Ольга Герасим'юк підкреслила, що згідно чинного законодавства України передбачаються кримінальні провадження або (і) позбавлення ліцензій на мовлення для таких компаній.

Нагадаємо, за повідомлення радника міністра МВС Антона Геращенка, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення та МВС домовились спільно контролювати виконання кабельними операторами у всіх регіонах України рішення щодо заборони трансляції низки російських телеканалів.

17 липня Окружний адміністративний суд міста Києва виніс ухвалу про забезпечення адміністративного позову, якою зобов'язав тимчасово припинити ретрансляцію на території України російського телеканалу «ТВ Центр - Іnternational» (ТVСІ).

«Телекритика»

Наші друзі та партнери

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей