Проти мелітопольського провайдера програмної послуги розпочато розслідування

. Опубліковано в Новости за 2014г

Національна рада нагадує своїм ліцензіатам – провайдерам програмної послуги  – про  можливість втрати ліцензії у разі невиконання рішень Національної ради та кримінальну відповідальність за ігнорування судових ухвал.

Національна рада здійснює постійний моніторинг мереж кабельного мовлення на всій території України з метою виявлення порушень законодавства і рішень регулятора.

У місті Мелітополі Запорізької області  в діяльності  провайдера програмної послуги ФОП Райський І.В. зафіксовано ретрансляцію низки російських каналів, зокрема «Первый канал. Всемирнаясеть», «РТР-Планета», «Рен ТВ», «Звезда».

На неодноразові звернення представника  Національної ради у Запорізькій області зазначений ліцензіат не реагував. Відтак, за повідомленням Мелітопольської прокуратури, слідчий відділ вніс відповідні матеріали до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 382 Кримінального кодексу України, та розпочав досудове розслідування.

Така ж відповідальність чекає на кожного, хто зважиться діяти поза правовим полем. Національний регулятор рішуче налаштований викривати будь-які спроби поширення російської пропаганди.

Національна рада на засіданні 31 липня розглянула звернення Мелітопольської міжрайонної прокуратури щодо порушення провайдером програмної послуги ФОП Райським І.В. вимог Закону України «Про телебачення і радіомовлення», що надійшло до регулятора для вжиття відповідних заходів.Розглянувши усі ці матеріали, Націрада ухвалила рішення оголосити ФОП Райський І.В. попередження і зобов’язати ліцензіата протягом доби усунути порушення законодавства.

Наші друзі та партнери

  • timlogo
  • ASTRO Strobel
  • Mediasat
  • ДЕПС Украина
  • WISI
  • Технологии сетей