8 КАНАЛ/8 CHANNEL

8channel logo

8 КАНАЛ – це:

 • корисний та позитивний ранковий ефір, який допомагає прокидатися у гарному настрої та налаштуватися на продуктивний день
 • цікавий та насичений денний ефір, що присвячений інтересам і потребам жінок: кохання, щастя, виховання дітей, здоров’я, спорт тощо
 • інформаційно-бізнесовий вечір, який підбиватиме підсумки дня, та допоможе розслабитися після трудових буднів
 • ефір вихідного дня, який наповнюється трансляціями спортивних подій, цікавим кіно та найкращими шоу
 • безліч лайфхаків, корисних порад, експериментів, відвертих розмов, гумору, якісної музики
 • мультфільми, художні та документальні фільми
 • програми про сервіс, інтер’єр, психологію, маркетинг, креатив, перемовини, продажі та багато іншого!

Вещание - 24 часа в сутки по всей Украине.

Формат вещания: аналог/цифра/IPTV/ОТТ

Belsat TV

belsattv

«Belsat TV» – первый независимый телеканал Республики Беларусь, создан как структурная единица Польского телевидения. Съёмки передач проходят в Минске, Варшаве, Белостоке, Вильнюсе и Праге.

Телеканал «Belsat TV» стремится предоставить доступ:

 • к независимой информации;
 • к точным сведениям об истории Беларуси;
 • к полной информации о международном окружении Беларуси;
 • к интересным культурным и развлекательным передачам. Канал транслируется на белорусском языке.

http://belsat.eu/

TVP Polonia

tvppolonia

TVP Polonia — международный канал Общественного телевидения Польши. Телеканал вещает из Варшавы и предназначен для представителей польской диаспоры в других странах. Сетку канала составляют передачи польской государственной телекомпании.

Канал транслируется на польском языке.

Формат вещания: аналог/цифра/IPTV

https://polonia.tvp.pl

ТЕЛЕВСЕСВІТ

televsesvit logo

Телеканал «ТЕЛЕВСЕСВІТ» -  загальнонаціональний, розважально-просвітницький телеканал для усіх верств населення. Це канал, котрий відкриває світ Україні та Україну світу.

Телеканал надає мандрівникам орієнтир щодо зручних і цікавих маршрутів, затишних готелів, специфіки перебування в різних країнах, відкриє всьому світу найбільш віддалені і потаємні куточки нашої країни.

NavigatorTV

navigatortv

NavigatorTV – новий кабельний український телеканал, який  створено влітку 2018 р. Головна задача контенту – це розважати, розвивати, розслабляти і не надокучати!

Канал пропонує до уваги: короткометражне кіно та повертає йому належне значення у кінематографі, яке дає змогу не тільки розважитися, а й допоможе збагатитися духовно; документальне кіно, яке дозволить пізнавати нові факти і розвиватися інтелектуально.

Ніяк не обійтися без моральної сторони, якій допоможе соціальна публіцистика, благодійні проєкти та допомога усім, адже наша країна – Земля. Канал долучає до співпраці найцікавіші інтернет-проєкти, влогерів і талановитих авторів якісного контенту!

NavigatorTV не забуває про наше майбутнє, наші надії та пропонує контент і для наймолодших глядачів.

«Геть агресивні новини, безглузді дискусії та набридливі передачі! Привіт креатив, нові ідеї та здоровий глузд!»

ATR

atr logo

ATR - класичний сімейний телеканал, кнопку якого можна залишити без захисту для дітей. Всі новини з Криму і про Крим з перших вуст. Не містить сцен насильства і сексу. Гордість каналу - авторські програми про історію, музику та культуру кримських татар. Канал оперативно і об'єктивно розповідає про події в Криму і в усьому світі.

Апостроф TV

apostr tv

Слоган каналу: «Дивись. Слухай. Знай.»

Апостроф TV позиціонує себе як незалежний інформаційно-аналітичний телеканал.

Головними партнерами телеканалу є Міжнародний центр перспективних досліджень і однойменний сайт.  Апостроф TV - медіа-платформа, яка забезпечує інтеграцію лінійного телебачення, сайту та аналітичного центру. Новини на Апостроф TV – класичні, за усіма стандартами, де головне – інформація і факти. Телеканал планує працювати за методом «швидкого контенту»: тобто максимум інформації за мінімум часу.

Основна тематика: політика, економіка, безпека країни, Донбас, відносини зі світом, насамперед, із Росією.

У гостьових студіях контент спрямований на мислячу аудиторію. Головний принцип – баланс та різноманіття думок. Головними учасниками стануть не лише топ-персони, а й експерти, журналісти, лідери громадської думки, які мають цікаві інсайди з різних сфер.

 

Телеканал «Перший Західний»

pershzah logo

Телеканал «Перший Західний» объединяет вокруг себя профессиональную команду единомышленников: опытных, успешных телевизионщиков, которые длительное время представляли информационное пространство Львовщины на центральных каналах Украины. Концепция канала ориентирована на широкую зрительскую аудиторию - как Львовщины, так всей Украины в целом.

«Жизнь - как она есть»- это близкое каждому жителю выражение, является ключевым для создателей нового канала «Перший Західний». Вместе с каналом зрители узнают первыми о самом важном, изучат, как защитить свои права, будут сопереживать героям телепередач и самое важное - получат положительные эмоции.

 

Вещание - 24 часа в сутки по всей Украине.
Формат вещания: аналог/цифра/IPTV/ОТТ

НАТАЛІ

natalitv logoТелеканал «НАТАЛІ» - це можливість зручно зробити покупки, відпочиваючи вдома і не витрачаючи час на тривалі поїздки в торгові центри. На каналі представлені вітчизняні та світові бренди, розраховані на найширшу глядацьку аудиторію. Замовити товар можна в будь-який час по телефону. Крім цього глядачі можуть отримати детальну експертну консультацію від продавця про виробника. Насолоджуйтесь переглядом і покупками якісних товарів і подарунків на телеканалі «НАТАЛІ»!

Обоз TV

oboz tv

Телеканал «Обоз TV» має своєю місією і головним завданням посісти саме соціальну нішу і через ефіри телеканалу, проекти, допомагати населенню країни, людям в нелегкі часи знайти той спосіб вирішення проблем, який би їх задовольняв.

У всіх подіях, що відбуваються в Україні, журналісти «Обоз TV» шукають перш за все соціальну складову. Саме через цю призму канал висвітлює процеси, що відбуваються.

Всі сюжети каналу мають прикладний характер, вони пояснюють, орієнтують, допомагають, підтримують.

Телеканал «Обоз TV»  – про людей і для людей!

НАШ

nash

«НАШ» - нова інформаційна медіаплатформа, що відповідає всім вимогам сучасного споживача інформації. Медіаплатформа «НАШ» включає в себе: телеканал НАШ, інтернет-сайт, сторінки у Facebook, Instagram й Twitter,  канали в YouTube й Telegram. Цілодобово 24/7 інформуємо про головне, актуальне, важливе.

Стандарти НАШ: неупереджена незалежна журналістика, яка гарантує всеосяжну свободу слова і плюралізм думок як чиновникам, політикам, експертам, так і простим українцям, що будуть брати участь у ефірах.

Завдяки високотехнологічному устаткуванню НАШ є першим на телевізійному просторі України, який у прямому ефірі використовує технологію доповненої реальності, що дозволяє проводити інтерв'ю із найцікавішими персонами, незалежно від їх місцезнаходження.

КАРАВАН-ТВ

logo caravan

21 век - у человека есть абсолютно все - кроме свободного времени. Караван- бережет ваше время: мы предоставляем возможность приобрести любой товар просто набрав телефонный номер.

Вы можете готовить и выбирать, убирать и выбирать и даже отдыхать и выбирать без часовых изнурительных походов по магазинам. Наши предложения - безграничны, от украшений до мебели, от одежды до бытовой техники. Все, что нужно для вашего дома, досуга, семейного отдыха и комфорта.

Формат вещания: аналог/цифра/IPTV/ОТТ

https://www.caravan-tv.tv/

Телеканал «Київ»

kyivТелеканал «Київ» - головний телевізійний канал столиці. Канал органічно поєднує програми інформаційного, аналітичного, розважального та пізнавального жанрів.

«Київ» є порадником, навігатором, довідником для мешканців столиці.

 Телеканал заснований у 1995 р. Київською міською радою.

Глядачі телеканалу - жителі Києва та інших міст України, які ведуть динамічний спосіб життя, цікавляться подіями столиці, хочуть вчасно знати головну інформацію, яка стосується їх життя та життя міста.

Новини Києва – канал завжди знає першим, що, де і коли відбувається в Києві.

Актуальні теми життя столичного мегаполісу розкриваються в унікальних власних програмах телеканалу. Художнє наповнення телеканалу складають фільми та серіали європейського та американського виробництва.

 

Quiz TV

quiztv logoQuiz TV – это новые и архивные выпуски Лиги КВН, «Что? Где? Когда?», «Брейн-ринга» из Украины и стран СНГ. Язык вещания – украинский и русский.

 

 

ЧОРНОМОРСЬКА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ

chernomor

ТРК «Чорноморська» - регіональна українська телекомпанія. З моменту створення телекомпанії в 1993 році створено понад 140 телевізійних проектів і телециклів: інформаційні, пізнавальні, публіцистичні, культурологічні, краєзнавчі, дитячі.

Проекти власного виробництва:

Щоденна медична програма у прямому ефірі –  «Будьте здорові!». Головні та актуальні події щоденно у прямому ефірі - програма «ВажливоPRO». «Власний Рекорд» - позитивно-мотиваційна програма, котра залучатиме до активного, творчого пошуку усіх  небайдужих  громадян!

#ПРОЕКТ ЯНКОВСЬКОГО -  інформаційна, суспільно-політична програма, де авторитетні гості у студії  разом з ведучим допоможуть розібратися у актуальних питаннях сьогодення.  

Вінтаж ТВ

vintaztv

Вінтаж ТВ - український розважальний супутниковий телеканал. Пропонує своїм глядачам декілька цікавих проектів власного виробництва: авторські передачі відомого спортсмена, журналіста і діяча Сергія Долини. Найпопулярніші програми: «На килим», «В ефірі», «Про театр», «Авто Вінтаж», «Продорожник», «Куль-компас». Вінтаж ТВ співпрацює з незалежною інформаційною корпорацією «Радіо Свобода», в плані показу програмного продукту корпорації.

В ефір часто виходять кліпи зарубіжних і українських виконавців, документальні фільми на різні тематики, які допомагають різноманітити контент. Телеканал Вінтаж ТВ показує і художні фільми, які вже давно стали справжньою класикою ("Ніколи не здайся", "127 годин" і інші).

Завдяки широкій різноманітності передач, цей канал дивляться різні вікові групи глядачів. Ретро-кліпи і стара музика переносить глядачів в давно минулі епохи.

Беларусь 24

belarus-24

«Беларусь 24» - первый международный спутниковый телеканал Республики Беларусь, призванный отражать белорусские и зарубежные политические, социальные и культурные реалии, предлагая зарубежным телезрителям объективную информацию о важнейших событиях в стране и мире. Это самые свежие новости, актуальные телепроекты и эксклюзивный кинопоказ.

http://www.belarus24.by/

Milady Television

logo milady

«Milady Television» - всеукраїнський жіночий телеканал розважального, пізнавального та інформаційного телебачення, створений за найкращими традиціями світових телеканалів, таких як «Cosmopolitan TV», «Lifetime», «Diva Universal».

«Milady Television» - це краса, мода, make-up та секрети знаменитостей, цікаві новини,  подорожі, та fashion-зйомки .

 Контент телеканалу спрямований на розвиток особистості жінки, формування моральних та сімейних цінностей.

  В ефірі програми власного виробництва та популярні фільми і серіали, які надихають, мотивують та дарують гарний настрій.

 Разом з «Milady Television» здійсни подорож у світ справжнього жіночого щастя, гармонії та неперевершеності! 

https://www.milady-tv.tv

OstWest

OstWest

OstWest – русскоязычный круг­лосуточный информаци­онно-развлекательный телеканал с вещанием из Берлина. Важнейшие европей­ские и международные события, актуальные интервью, развлекат­ельные и образовател­ьные программы. Также: до­кументальные фильмы, сериалы, программы для детей и телеспек­такли.

Вещание – 24 часа по всей Украине 
Аналог/цифра/IPTV/ОТТ

Наші друзі та партнери

 • timlogo
 • ASTRO Strobel
 • Mediasat
 • ДЕПС Украина
 • WISI
 • Технологии сетей