• head-09
  • head-06
  • head-07
  • head-08

Нацрада затвердила план проведення перевірок на IV квартал 2018 року

17 Сентябрь 2018. Опубликовано в Новости за 2018г

Регулятор на засіданні 13 вересня відповідно достатті 13 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення»,  затвердив План проведення виїзних перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги України на четвертий квартал 2018 року.

Подробнее...


До уваги операторів, провайдерів телекомунікацій!

12 Сентябрь 2018. Опубликовано в Новости за 2018г

У збірнику нормативно-правових актів «Офіційний вісник України» за 07 вересня 2018 року № 68 опубліковано рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, від 24 липня 2018 року № 388 «Про внесення змін до Основних вимог до договору про надання телекомунікаційних послуг», зареєстроване у Міністерстві юстиції України 16 серпня 2018 року за № 929/32381, яке набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Подробнее...


Регулятор стягуватиме через суд штрафи за неподання телерадіокомпаніями інформації про структуру власності

10 Сентябрь 2018. Опубликовано в Новости за 2018г

Щодо стягнення штрафу із майже 70 ліцензіатів Національна рада вирішила звернутися до суду. Санкцію телерадіокомпаніям було призначено через те, що вони не подали або ж подали невчасно інформацію про свою структуру власності.

Подробнее...


Припинено ретрансляцію іноземного телеканалу «RТVi» на території України

07 Сентябрь 2018. Опубликовано в Новости за 2018г

Шановні партнери!

Повідомляємо Вас, що рішенням Національної ради України  з питань телебачення і радіомовлення від 06 вересня 2018 р. №1378  були внесені зміни до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України, а саме: тимчасово (терміном на шість місяців) припинено ретрансляцію іноземного телеканалу «RТVi»  на території України.

З повагою, ТОВ «УТС ДИСТРИБ’ЮШН»


На шість місяців припинено ретрансляцію в Україні телеканалу «RTVI»

07 Сентябрь 2018. Опубликовано в Новости за 2018г

Через систематичні порушення українського законодавства Національна рада тимчасово – терміном на шість місяців – припинила ретрансляцію в Україні телеканалу «RTVI». Відповідне рішення про внесення змін до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України, регулятор ухвалив 6 вересня. Оскільки іноземна програма «RTVI» має юрисдикцію Великої Британії, Національна рада поінформує регуляторний орган у сфері телерадіомовлення цієї країни про ухвалене рішення.

Подробнее...


Регулятор оприлюднює рекомендації щодо спонсорства з використанням алкогольних брендів, якими керуватиметься з 1 жовтня

05 Сентябрь 2018. Опубликовано в Новости за 2018г

Національна рада звертає увагу телерадіоорганізацій на те, що з 1 жовтня цього року при аналізі спонсорської реклами алкогольних брендів під час проведення моніторингів керуватиметься спеціально розробленими рекомендаціями, в яких визначені вимоги до розповсюдження такої інформації.

Подробнее...


Уряд залишив аналогове мовлення НСТУ, місцевих каналів і передавачів на кордоні з РФ

30 Август 2018. Опубликовано в Новости за 2018г

29 серпня Кабінет Міністрів України виніс рішення про збереження аналогового телемовлення НСТУ, місцевих каналів і передавачів на кордоні з Російською Федерацією

Подробнее...


Чотири дні до вимкнення аналогу. Хто залишиться в ефірі?

27 Август 2018. Опубликовано в Новости за 2018г

Деталі з брифінгу Нацради і телеканалів.

У ніч із 31 серпня на 1 вересня в Україні буде вимкнено аналогове ефірне телебачення і відбудеться остаточний перехід ефірного мовлення на цифровий стандарт DVB-T2. Але й після цієї датипродовжать роботу деякі аналогові передавачі. Для цього уряд має 29 серпня ухвалити додаткову постанову. Національна рада з питань телебачення і радіомовлення цього ж дня планує своїми рішеннями припинити аналогове мовлення 41 телекомпанії.

Подробнее...Оприлюднено проект методики визначення плати за доступ до елементів інфраструктури об'єкта електроенергетики

20 Август 2018. Опубликовано в Новости за 2018г

17 серпня 2018р. на офіційному сайті Міністерства енергетики та вугільної промисловості України оприлюднено проект наказу "Про затвердження Методики визначення плати за доступ до елементів інфраструктури об'єкта електроенергетики".

Методика поширюється на власників (володільців) інфраструктури об’єктів електроенергетики всіх форм власності та замовників доступу до інфраструктури об’єкта електроенергетики.

Подробнее...